Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Összetűzésbe kerületem a...

Összetűzésbe kerületem a többi szülővel a migrén piercing miatt. Mással is történt már hasonló? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A kislányom 10 éves lesz nyáron, két éve migrénes fejfájással küzd. Szegény, van, hogy napokig nem tud emiatt iskolába menni. Több orvosnál voltunk már, a gyógyszerektől rosszul, tompának érzi magát. Úgy gondoltuk a férjemmel, hogy talán jó ötlet lenne kipróbálni a migrén piercinget. A múltheti szülői értekezleten el is mondtam a többi anyukának, hogy mire készülünk, és legnagyobb meglepetésemre többen is hevesen ellenezték, mert szerintünk akkor a többi gyerek is olyat akar majd. Tényleg az én kislányom szenvedjen, mert néhány szemellenzős szülő nem tudja elmagyarázni a 10 éves gyerekének, hogy az a piercing nem egyszerű fülbevaló, és nem divatból viseli a lányom?

febr. 1. 13:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem mondod el, fel sem tűnt volna senkinek. Minek jár a szád?
febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Szard le a szülőket!

A saját gyereked fontos!

febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Velem még nem, mert fogalmam sincs, mi az a migrén piercing. De ha használ, k.rvára nem érdekelne, hogy mit szól a többi szülő. Engedélyt se kértem volna.
febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Minek mondtad el? Nem tartozik rájuk, te pedig nem kell hogy elszámolj a tetteiddel más szülőknek. Az meg az ő problémájuk, hogy otthon hogyan kezelik a saját gyereküket. Remélem segíteni fog a piercing.
febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Mi közük hozzá amúgy meg?

Elmondani sem kellett volna. Rohadtul nincs köze hozzá senkinek.

Ha meg elmondtad akkor is tartsák meg a véleményüket.

Te dolgod, hogy mit csinálsz a gyerekeddel és nem az övék.

Ha majd az ő gyerekük is olyat akár, legyen az ő gondjuk elmagyarázni, hogy nem lehet nekik olyan.

febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak karika van, hanem van kétvégű is, az nem látszik.

Amúgy sosem tudták volna meg, valóban.

Az én fiam meg messzebbről jár suliba, távolsági busszal, kapott okosórát. Majd leveszem róla, nehogy a többi szülő megsértődjön.

febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
A fülbevalóval is van problémájuk?
febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Na, itt a válasz, miért nem szeretek szülőire járni 🤷🏼‍♀️. Mi köze a szülői értekezleten ahoz bárkinek, hogy a gyerek migrén piercinget kap, egyáltalán hogy kerül szóba? A többieknek meg mi köze hozzá, hogy bele is szóljon? Ezt max a tanárnak kellett volna jelezni, hogy ne lepődjön meg, lesz migrén piercinge, hátha bejön és kevesebbet hiányzik és jobban koncentrál, mert nem fog fájni a feje. (Off: szemészeten voltatok? Nekem a fény provokálja ki, fényérzékeny a szemem mint kiderült). De ennek semmi köze a szülői értekezletekhet, ott az osztályt érintő dolgokat beszélik meg.
febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Amíg a kifejtést nem olvastam, azt hittem, azt véleményezték, hogy az egész egy áltudományos szar, amire nincs hiteles bizonyíték.
febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Ezért nem járok soha szülőire. Semmi közük nincsen hozzá.
febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!