Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Összetűzésbe kerületem a...

Összetűzésbe kerületem a többi szülővel a migrén piercing miatt. Mással is történt már hasonló? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A kislányom 10 éves lesz nyáron, két éve migrénes fejfájással küzd. Szegény, van, hogy napokig nem tud emiatt iskolába menni. Több orvosnál voltunk már, a gyógyszerektől rosszul, tompának érzi magát. Úgy gondoltuk a férjemmel, hogy talán jó ötlet lenne kipróbálni a migrén piercinget. A múltheti szülői értekezleten el is mondtam a többi anyukának, hogy mire készülünk, és legnagyobb meglepetésemre többen is hevesen ellenezték, mert szerintünk akkor a többi gyerek is olyat akar majd. Tényleg az én kislányom szenvedjen, mert néhány szemellenzős szülő nem tudja elmagyarázni a 10 éves gyerekének, hogy az a piercing nem egyszerű fülbevaló, és nem divatból viseli a lányom?

febr. 1. 13:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá, nem kellett volna elmondanod. De arra készüljetek, hogy nagyon fájdalmas lesz, több ismerősömnek van és megszenvedtek vele, ráadásul nem is mindegyiküknek volt hasznos, én nem tenném ki ennek a gyerekem.
febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Én is ajánlom a szemészetet, nálunk a suliban neoncső lámpa volt, kikészített délutánra.
febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk tudom, hogy a kerdes nem ez volt, de nem biztos, hogy kitennem a piercingnek a 10 eves lanyom, a szuloi velemenyektol fuggetlenul.

Nekem van, egyreszt borzasztoan fajt a szurasa es sokaig gyogyult. Szerintem vagy 5 honap is volt, mire egyaltalan tudtam azon az oldalon aludni, ahol szurtak.


Kozben egyszer oltozes kozben belekaptam, begyulladt, hagyjuk is, nagyon rossz volt.


10 evesek, jatszanak, tesiora, stb, nem fog tudni ugy vigyazni ra es pokoli fajdalom, ha begyullad, de maga a szuras is kemeny, meg felnott fejjel is.

Ja es egyebkent mondani se kell szerintem, de nekem semmit nem hasznalt. Mondjuk szepnek szep mar legalabb, de ennyi.

febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Ne csináltass piercinget egy 10 éves gyereknek, inkább szemészetre vidd el. A többi szülőnek nyilván semmi köze ehhez, de okkal kapták fel a fejüket erre, írja is előttem egy válaszoló, hogy ilyen fájdalomnak kitenni, aztán ott a gyógyulás, ott van, hogy beakad, kiszakad, stb... ne. Felesleges, nem is biztos, hogy használna neki.
febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
61%
De minek mondtad el? Mi a f$ köze van hozzá bárkinek is? Kicsit olyan minden lében kanál anyukának tűnsz, azt hitted ettől egy kicsit különlegesebb lesz a full átlagos gyereked!? Röhejes vagy xd
febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%

A migrén pc csak placebo. Inkább a szemészetet javasolnám.

Mellesleg nincs köze hozzá a többi szülőnek

febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%
Most komolyan: Miért bántjátok azért a kérdezőt mert beszélt a többi szülővel?? Jóban vannak.. beszélgetnek... szóba jött... Itt csak a többi szülő hozzáállása "nem normális". Ha az ő gyereküknek lenne ilyen problémája, ők is mindent megtennének... Nekem van rokonom, (bár már felnőtt) aki csináltatott ilyen piercing-et. Pozitív tapasztalata van. Szemészet tényleg jó ötlet, nem írtad, voltatok-e már ott. Nem-e a látással van probléma. (bár írtad, hogy sok orvosnál jártatok már) - mindenesetre a többi szülőt sz...-d le... tényleg: nehogy már a te gyereked szenvedjen mert más szülő mit gondol erről.. ;)
febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
54%
16: amúgy nézz utána az akupunktúrának.. több ezeréves múltja van a kínai orvoslásban...
febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sem kellett volna elmondanod, semmi közük nincs hozzá. Nem is igazán látszik, alig lehet észrevenni. A lányomnak 14 éves csináltattunk migrén piercinget, ő is migrénes volt előtte évekig. Szemészeten voltunk,teljesen jó a szeme. Most 17 éves, mióta megvan a piercing, nem volt migrénje. Amúgy tényleg elég fájdalmas, mikor bírálják, ha elmondja a lányod a többieknek, hogy milyen volt, biztos nem akar senki divatból ilyet 10 évesen.
febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
44%

És ezt hogy kell elképzelni? Felálltál szülőin,es azt mondtad,kedves szülők,a lányomnak migrén piercinget fogok csináltatni. Köszönöm a figyelmet. Vagy nem értem, mi közük hozzá :D A migrén piercing egy placebo,magyarul egy baromság. Vigyétek röntgenre,vérkepet csináltassatok, fogait,pajzsmirigyét,szemeit

nézessétek meg.

febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!