Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A helyettesítő gyermekorvos...

A helyettesítő gyermekorvos szerint kövér a fiunk és vizsgáltassam ki. Szerintetek is túlsúlyos?

Figyelt kérdés

9 éves, 42kg, 145cm. Antibiotikumot írt fel és az adagoláshoz kérdezte, hogy hány kiló. Nem is látta a gyereket, csak a súlya alapján mondta.

Nekünk nem tűnik túlsúlyosnak és a sportorvos sem mondott soha ilyet.


márc. 26. 10:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
Kár volt itt megkérdezned, hiszen mi sem látjuk a gyereket, ugyanúgy, ahogy a helyettesítő orvos. Nagyon sokan azzal sincsenek tisztában, hogy lehet egy csupa izmos személy súlyosabb, mint egy nem izmos, de normál súlyban levő. Én a helyedben legközelebb megbeszélném ezt a kérdést a gyerek saját orvosával illetve a sportorvossal. Értem, hogy ők nem mondták soha eddig, hogy túlsúlyos lenne, de talán konkrétan rá kellene kérdezned erre.
márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Andi80018 ***** válasza:
84%
Szerintem határeset lehet, mert a magasságához egyébként nem vészes, de mondom, látni kéne, valóban, és tényleg kisgatyában.:-)) Tény, hogy pl az én fiam 9 évesen 134 cm körül volt, és max 30 kiló. Lehet erős a fiú csontozata, és egy jó nagy darab erőemelő lesz.. :-) Testzsírt lehet méretni egyébként még.
márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%
Az én fiam 9,5 éves, 40 kiló körül van, mellé mondjuk 152 centi. Ő sem kövér egyáltalán. Jó alakja van és izmos is az edzés miatt.
márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%

Magasságához mérten nekem sem tűnik annak, de ezt már sokan nem fogják fel, úgy látszik.


(7 és fél éves lányom 25 kg, 125 cm, és teljesen normál testalkatú.)

márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
62%
9évesen lányként én 10cmmel többel de 40kg felett voltam.
máj. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!