Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A helyettesítő gyermekorvos...

A helyettesítő gyermekorvos szerint kövér a fiunk és vizsgáltassam ki. Szerintetek is túlsúlyos?

Figyelt kérdés

9 éves, 42kg, 145cm. Antibiotikumot írt fel és az adagoláshoz kérdezte, hogy hány kiló. Nem is látta a gyereket, csak a súlya alapján mondta.

Nekünk nem tűnik túlsúlyosnak és a sportorvos sem mondott soha ilyet.


márc. 26. 10:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%
10 kilóval vagyok több mint a fiad, 174 centihez. Vékony vagyok, de van fenekem, mellem. Ezek alapján baromi sok a súlya .
márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem, eddig sem a saját gyermekorvosunk sem a sportorvos (félévente jár) nem mondta, hogy baj lenne a súlyával. Az edzői sem panaszkodtak miatta, szerintük is minden rendben van. Ezért is ért olyan váratlanul a doki kirohanása.

Ennél többet nem tud mozogni, mert amikor ébren van ő mozog.

márc. 26. 12:35
 13/25 anonim ***** válasza:
76%

Akkor meg mi a kerdes ?

Mi itt nem latjuk, csak abbol amit leirtal, es igen, az alapjan, hogy az en 9 evesem 25 kilo, ahhos kepest a tied majdnem duplaja, persze, hogy azt mondom, hogy elhizott. De ugyebar nem latjuk.


45 kilo voltam terhesseg es szoptatas utan, 164 cm vagyok. 43 eves, ehhez kepest is sok a tiednek aki csak 9.

márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem sok a súlya. Ha sokat mozog izmos lesz, és az izom nehèz.
márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Az jó, hogy sokat mozog, de miket eszik?
márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
55%
Az en 10 eves popos combos lanyom 28,5 kg. A 40 valoban soknak tunik. De hajas is? Vagy izom? Nem mindegy.
márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Andi80018 ***** válasza:
74%

Nem az a lényeg, hogy valaki hány kiló, hanem hogy mennyire zsíros. Ha alsógatyába megnézed, zsíros, akkor mondható kövérnek. De, ha nem, hanem max széles, vaskosabb gyerek, akkor teljesen jó. Most ez olyan dolog, hogy én is pl 70-70 kiló vagyok, 170 cm-hez, de mivel edzem, ezért nem vagyok túlsúlyos. Pedig a paraméterek azt mutatják.

A zsírszázalék a lényeg, nem a súly, amit a mérleg mutat.

márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%
Felnőtteket ne hasonlítgassunk már egy 9 éves gyerekhez! Ez a gyerek kövér ha tetszik, ha nem.
márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
148 cm magas gyerekem 34 kiló és nem sovány.
márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
9 évesen 42kg bizony kövér egy kicsit.
márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!