Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennél, vagy maradnál? Fontos...

Mennél, vagy maradnál? Fontos a gyerekeknek, hogy ott legyek én is?

Figyelt kérdés

Holnap reggel indulnánk a férjem családjához a 4 és 6 éves gyerekeinkkel, hétfő estig maradnánk.

Őszintén, nekem semmi kedvem menni. Nemrégiben elvesztettem egy szeretett barátomat, és inkább itthon maradnék, gyászolnék csendben, egyedül, megélném az érzéseimet, amire nincs túl sok lehetőségem a hétköznapok során.

Ugyanakkor bűntudatom lenne, ha a férjem egyedül menne el a gyerekekkel. A férjem szeretné, ha én is mennék.

Jóban vagyok a családjával, de nekem nem terelnék el a figyelmemet, inkább kötelező program lenne.

Ti mit tennétek a helyemben?

A gyerekek is szeretik a nagyszülőket, rokonokat, más gyerekek is lesznek ott, akikkel játszhatnak. De mégis, olyan bűntudatom lenne, ha kimaradnék a húsvéti programokból.


márc. 29. 13:48
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
40# Akkor nagyon félreismertél,mert még a gyerekeim születését se posztoltam ki soha,nem hogy mást. :D Én olyan családba nőttem fel,ahol ilyenkor kirándultunk,stb.,nagyszülőket ,ettől még van akinek ez nem fontos és oké az is. Nem írtalak le attól,hogy nem mész velük,a nézőpontot írtam le hogy rossz az idő,ezért nem megyek a családdal.:D Bár arra nem reagáltál,hogy hétköznap hogy kivitelezhető az egész napos sülve főve együtt. A hétvége amúgy nálunk két nap és van hogy az egyik nap munkával telik,a tavaszi szünet nyilván picit több,nálunk ilyenkor a nagyszülők is otthon vannak. De ettől még másnál lehet máshogy,más a munkaideje,stb. Nem téged írtalak le,attól,hogy nincs kedved velük menni. 39# vagyok
márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
71%
40es gondolom karácsonykor is otthon fekszel míg apuka megold mindent a nagyszülőknél. gyerekek szülinapján remélem azért ott vagy legalább három évente. Ha épp nem vagy fáradt.
márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Eljöttem végül én is, csak a gyerekek miatt. Igaz kézről kézre járnak, itt vannak a nagyszülők, nagynénik, nagybácsik, unokatesók, mindenki játszik, foglalkozik velük. De most pl ebéd után ide szaladt hozzám a kisebb, nem akar elmozdulni mellőlem.


Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, kellemes húsvéti ünnepeket kívánok nektek!

márc. 30. 13:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!