Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki a férje tudtán kívül...

Van, aki a férje tudtán kívül esett teherbe? Hogyan fogadta a hírt, később milyen lett a babával a kapcsolata?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, én már régóta vágyom kisbabára. A kapcsolatunk elején még mondogatta, hogy akarna gyereket, de eddig nem volt olyan partnere, akivel sikerült volna, valamint tudja magáról, hogy munkamániás, és előttem pl. sokszor még hétvégente is dolgozott és elszaladt felette az idő.

48 éves, korábban azt mondta, hogy 50 éves koráig vállalna gyereket. Viszont, mostanában bármikor felhoztam ezt, már inkább a “nem” felé hajlott, mert hogy ő sem lesz fiatalabb, legyen gyerekük a 25-30 éveseknek, ennyi idősen ő hova akarjon már kisbabát (miközben több korabeli barátja is most lett apa).

Ő szeretne feleségül venni, erről is beszéltünk már, és mondtam, hogy két feltételem van, az egyik egy Tiffany gyűrű, a másik pedig a baba. Ezt próbálta elviccelni mindig, hogy inkább vesz két gyűrűt, de én ezen már egy ideje nem tudok nevetni… Lassan 26 éves vagyok, körülöttem mindenki élete halad valamerre. Nem akarok még 30 évesen is arra várni, hátha meggondolja magát, főleg, hogy tényleg nem lesz fiatalabb ő sem.


Úgyhogy év elején abbahagytam a gyógyszert, jelenleg 6 hetes terhes vagyok. Kicsit úgy érzem, hogy itt megakadt a terv, mert nem gondoltam, hogy ilyen hamar összejönne a baba. Egy részem örül, hiszen évek óta erre vágytam, de közben izgulok is, ő vajon hogyan fogadja majd.

(Azt nem tervezem az orrára kötni, hogy a gyógyszert már nem szedem.)



ápr. 27. 16:20
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
95%
Napi unatkozó troll
ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Te sem láttál még elszánt nőt akkor. :)
ápr. 27. 16:40
 13/53 anonim ***** válasza:
95%

De, láttam már elszánt nőt. Na az nem ilyen volt.

Viszont láttam az oldalon már nem egy hasonló troll, provokatív kitalált kérdést is.

ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
95%

Hala a jo egnek azert kevesen vannak szerintem, akik ilyen gerinctelenseget meglepnek, igy nem biztos, hogy fogsz “relevans” valaszokat kapni. Az mas, ha valaki veletlenul esik teherbe, abbol nyilvan tobb van.


De te vegul is ezzel nem sokat veszitesz. Ha meg el is hagy a csavod, gondolom penzes,majd kihisztizel egy jo kis gyerektartast aztan ennyi. Gyereket akartal, megkaptad, ez a lenyeg.

Aztan a vegen lehet, hogy orul majd neki, akkor szinten jol jartal, megkapod a “boldog” csaladot.

Bar aki ilyen hazugsagra epit eletet, az nem is ertem hogy szamol el magaval, hogy tud tukorbe nezni.

Gondolom mondjuk szarnak bele, ilyeneknek nincs lelkiismeretuk.

ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
90%
Jajmár. Ez a szokásos öregfaszi-fiatalcsaj troll, csak a sugar kapcsolat helyett mostanában a babavállalós kerdések érdeklik. Ő írta azt is, amelyikben a pasi tudtan kívül akart Bécsbe menni abortuszra.
ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Nézz már szét a világban, hányan vannak nagyobb korkülönbséggel együtt. :)


Mi lenne, ha befejeznétek a gyanúsítgatásomat?

Nem hazudok, szeretnétek a képet a pisis tesztekről, vagy mi?!

ápr. 27. 16:58
 17/53 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem szeretnénk google képkeresőből letöltött pozitív tesztet nézegetni.
ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Lehet másnak a kérdését offolni ebben az esetben! :)
ápr. 27. 17:01
 19/53 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon felismerhető a stílusod. Törődj bele.
ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Lehet másnak a kérdését offolni ebben az esetben! :)
ápr. 27. 17:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!