Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Kislányom decemberben lessz három éves.Előfelvételis az oviba én pedig mennék vissza dolgozni!azt tudom,hogy 3 éves korig mi a menete a dolognak.Tudomásom szerint a gyermek 4 éves koráig kérhetem a részmunkaidőt.Valóban így van? természetesen utánna fogok járni,mert a cég ahol dolgozom csak két műszakban venne vissza januártól így fel kellene mondanom!10év munkaviszony után nem bánnám a végkielégítést,de jobb lenne még legalább egy évig ott maradni.Tud valaki erről valamit? köszönöm ☺️
ápr. 30. 08:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ☺️ Még egy próbát teszek ha megjön az óvoda felvételi választa,de igyekszem oda figyelni arra amit az utolsó válaszadó írt! Remélem megtudok velük egyezzni!
máj. 1. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!