Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány ajándékot vesztek a...

Hány ajándékot vesztek a gyermekeiteknek? Én mindegyiknek egyet, de félek hogy rossz lesz a fiamnak amikor majd a suliban megkérdezik hogy mit kapott és ő csak ezt az egyet fogja mondani.

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam én is mindig egyet kaptam és rossz volt mikor mindenki mesélte hogy milyen sok jándékot kapott.A fiam 11 éves és bakugan készletet kért (6000)A lányom 1 éves tanuló kutyust kap(6500)Én úgy gondolom elég ennyi neik,felesleges lenne összevásárolni annyi játékot.Rosszul gondolom?
2010. nov. 9. 16:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

11:46-vok

Bűntudatom van,pedig még saját történettel is alá tudom támasztani a hozzáállásunk helyességét.

A sógornőmék a tavaszon kaptak a kislányuknak egy frankó használt biciklit egy ismerősüktől.Ááá az olyan tré,hogy ne új bicója legyen a lánynak,vettek hát 20 000-ért egy második,vadi új bicót is.

Mi vettünk a fiunknak egy használt kereskedésben 5000-ért egy biciklit.(plusz az egész családnak szintén használtat)Amikor meglátta a kislány a fiamat a bicón,dobott egy hátast,mert neki ugyan olyan kell.Anyuék hiába magyarázták,hogy neked kettő is van,szebbek is,drágábbak is,a kislány nem nyugodott meg.Mit volt mit tenni elmentek a szülők a használt kereskedésbe egy 3. bicikliért,de mivel nem kaptak,és már megígérték a gyereknek vettek egy 3.(!!) szintén új biciklit.

a történet vége az lett,hogy a kislány még mindig nem elégedett,a fiam viszont igen.A fiam úgy kapta a biciklit,hogy ez a maximum amit adhatunk,és te megkaptad,elégedett lehetsz.A kislány valójában nem is a fiam bicikliére vágyott,hanem arra az örömre,és elégedettségre amit az arcán látott amikor biciklizett.Ettől hitte,hogy a mi bicónk jobb mint az övéi!

2010. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!