Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ha egy...

Mi a véleményetek, ha egy anya a mai napig egy ágyban alszik a 6. -os (12 éves) fiával? Apuka is velük él, tehát élhetne a "klasszikus" családmodell is.

Figyelt kérdés

Nem lesz pszichésen a kárára, ha nem engedik, hogy gyerek szerepet töltse be, hanem az apukája "férfi" szerepét kell eljátszania, pl.: együtt fürdés, egy ágyban alvás, kézen fogva járás mindenhol, kettesben moziba járás stb. Mindenkitől távol tarja, rokonokkal,testvérekkel is csak az anya jelenlétében beszélhet a fiúcska. Mi lesz ennek a szimbiózisnak a végkimenetele? Pedofília, homoszexualitás...?

Kár, hogy nincs olyan témakör, hogy "problémás szülők" :)


2010. nov. 12. 21:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Óóóóó,utolsó gratulálok ezen hozzászólásodhoz!Amikor-anno domini-engem hazavittek,én is külön szobában kezdtem a "pályafutásomat".Sőt,a bátyám is.Ma, 3 gyerekes anyukaként pont letojom mi volt akkor.A legkisebb gyerekünk 1 éves múlt,és az első perctől velünk alszik.Igaz,még mindig szopizik,és így sokkal kényelmesebb hajnalban megetetni(nem mellesleg a férjemnek ragaszkodik a velünk alváshoz).Ennek ellenére nagyon jó a szexuális életünk,figyelünk egymásra,jókat beszélgetünk.Amit a kérdező ír kicsit túlmutat ezen.Az,ha egy gyerek az apa,vagy anya szerepét tölti be maximálisan elítélendő!Ám ha
2013. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Bocs,elment.Szóval:ám ennek sincs köze sem a homoszexualitáshoz,sem a pedofíliához!
2013. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!