Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon lelkifurdalásom van az...

Nagyon lelkifurdalásom van az éjszaka miatt.Más is tapasztalt már hasonló kiborulást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon lelkifurdalásom van az éjszaka miatt. 5 hetes kisfiam egész nap rajtam lóg, nem lehet letenni, különben üvölt 2 perc után.. Tegnap délután 2 óta nem aludt éjjel fél kettőig. Hasfájós is és állandóan cicizne, csak azon alszik el, de tegnap csak rugott-vágott a mellemen, mindig kiköpte, majd azon nyomban újra kérte és közben csak sírt. A férjem a sírásra hivatkozva átköltözött tőlünk a mási szobába, és a fáradtság, kimerültség miatt( ezt már több napja csinálja a pici) egy HIRTELEN MOZDULATTAL, DÜHÖSEN (a férjem szavaival élve)"bevágtam" a kiságyba és hagytam sírni. Persze 5 percnél tovább nem bírtam és újra kivettem, vígasztaltam.

Azóta is bánt a lelkiismeret, hogy dúrváskodtam vele. Csak sírok és sírok, mert már nem tudom "visszacsinálni" Úgy érzem jobb anyát érdemelne. Tényleg...


2009. jan. 22. 07:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amit felirtak nektek, azt nagyon sokan dícsérik. És még az Aloe Vera Activatort is, ez fogzásra is jó.

Elmulik ez az időszak, hidd el, és nemsokára nevetve fogsz visszagondolni.

De a lényeg, ha alszik a pici, azonnal feküdj le, pihenj Te is.

2009. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
jajj elfelejtettem irni, hogy az édesköménnyel vigyázz, mert van akinél pont forditva hat, azza hasfájjóságot okoz.
2009. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jelentem, már jobb a helyzet. :)

MOstanában 11-kor elalszik, 3 kor szopizik 20 percet félálomban, és 6-kor kelünk. Ez már szuper! :)

Már a hasa sem fáj annyira. Cicizni meg úgy engedem, hogy előtte teljesen megpróbálom azt a mellemet kifejni, így nem eszi túl magát. :)

2009. jan. 27. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!