Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyermekpóráz...

Szerintetek a gyermekpóráz hasznos dolog? Szerintem megalázó. A gyerek mégiscsak ember, nem szabadna pórázon tartani. Azt a gyereket amelyik nem fér a bőrébe meg kéne tanítani hogy rendesen sétáljon

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 18:38
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
29%

Én soha nem tennék a gyerekemre ilyet, még a kutyára se hámot rakok.

Ha meg azért rakja rá a gyerekre mert szófogadatlan akkor nevelje meg.

Ahogy a kutya neveltsége is a gazdán múlik, úgy a gyerek nevelése is a szülőn.

Olyan a gyerek amilyenre nevelik. 23/N

2011. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 zsuzsabazsa ***** válasza:
51%
Az egész kicsikre teszik.Az enyém bölcsődés volt.
2011. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
80%

Miért, ha kézen fogva megy a gyerek az anyjával, az nem megalázó?

Akkor se odamegy és azt csinál, amit akar. Ez a dolog lényege, mert egy ilyen pici gyerek állati fürge, és pillanatok alatt képes bajba kerülni.


Az a ciki, amikor nagyobb rendezvényen kétpercenként bemondják, hogy a két éves, öt éves, másfél éves Benőke várja a szüleit a sátornál.


Egy nagyon kicsi gyerek még nem képes két felé figyelni. Ha valami leköti a figyelmét, lehet szólongatni, nem figyel, nem is hallja. Ez egy forgalmas út mellett akár életveszélyt is jelenthet.


Egyébként nem használtam még hámot, kézen fogom a gyereket, de sokszor jó lenne, ha két szabad kezem lenne, ha csak egy percre is.

2011. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:50


:D

Gondolom, nincs gyereked, különben nem hasonlítgatnád össze a nevelését a kutyával.

A gyerek nem olyan, amilyenre nevelik, van egyénisége, temperamentuma, saját akarata, és elképzelései.

Te sem olyan vagy, amilyenre a szüleid neveltek, és ha nem hiszed, emlékezz rá, mennyire nem értettétek meg egymást kamasz korban.

Na most a kutyával pl. ilyen sincs.


A gyerek egy kis ember. Nem egy kis állat.

2011. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
87%
Én a legnagyobbat azon hahotáztam, hogy az állatok rovatban van a kérdés. :)
2011. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 zsuzsabazsa ***** válasza:
63%

Az utolsónál a pont!


Időszakosan tettem rá a gyerekre amikor épp kellett.

2011. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 zsuzsabazsa ***** válasza:
60%
Örülök, hogy tetszett. Nem árt egy kis kikapcsolódás.
2011. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
2011. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
71%

Miért lenne megalázó? Érdekes külföldön senki nem tartja annak, csak a magyarok mesélnek bele ilyen hülyeségeket.

Egy kisgyerek nem tudja bemérni a veszélyt és bármelyik szülőnél előfordulhat, hogy nem figyel oda pár másodpercig. Ez bőven elég arra, hogy kirohanjon a kisgyerek az úttestre és elgázolja egy autó. Vagy elvesszen a tömegben.


Az első a biztonság.

2011. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
28%
Régen is fel lehetett nőni nélküle
2011. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!