Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az első babát hány évesen...

Az első babát hány évesen szültétek, spontán vagy császárral? A férjed mennyi idős volt? Saját lakásban laktatok, volt autótok? A második baba mikor született? Milyen állatotok volt/van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 19:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évvel esküvő után, tervezetten. 20 évesen teherbeesés, 21 évesen szülés, férj 24. Albérlet, autó saját, munkánk is volt (akkoriban egy sima érettségivel is jó állást be lehetett tölteni, nem kellett rá éveket várni és jó kapcsolatokat). 2. gyerek 6 év múlva. Állat nem volt, amíg albérletbe laktunk. A gyerekek azóta már felnőttek, az egyik középiskolás, a nagyobbik dolgozik már, azóta is boldog házasok vagyunk.
2011. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:12 vagyok

Sima hüvelyi szülés volt mindkettő, fájdalomcsillapítás nélkül.

2011. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
31 voltam, simán, fájdalomcsillapítás nélkül szültem. A férjem is 31 volt. Saját lakás, saját autó van, állat nincs. MOst tervezzük a tesót.
2011. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
55%

Első babám kislány, amikor született, 30 voltam, a férjem 40. Simán szültem, itthon a saját hálószobánkban. Egy kutyánk és két cicánk lakik a lakásban, az udvaron nyúl, tengerimalacok, a tanyán a szüleimnél a lovaim (pocakkal is lovagoltam).

Második babám kisfiú, majdnem napra pontosan két évvel a lányom után született, szintén itthon. Állatok ugyanazok.

Kertes házban lakunk, de nem saját, béreljük, sajátra gyűjtünk, de semmiképp nem akarunk hitelt. Autó van, 4 éves Toyota.

2011. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
78%

-31 évesen

-spontán, fájdalomcsillapítás nélkül

-férjem nincs, a párom 32 éves volt

-saját lakás, autó nincs

-második baba tervben

-két degunk van (olyan mint a patkány és a mókus keveréke)

2011. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

30 évesek voltunk mindketten amikor született a lányunk(2.5 éves lassan).

Spontán, simán,fejdalomcsillapító és Eda nélkül(4kg volt).Jócskán túlhordtam,reggel indítani akarták,de hajnalban úgy gondolta inkább kijön egyedül.

Saját házban lakunk,van rajta hitel,de a felét kifizettük megvételkor.Volt/van autónk,Pest megyében lakunk,létszükséglet,+ a munkaeszközöm.

Egy nagytestű kutyánk van(Német Dog) és ha minden jól megy nyáron veszünk egy Rex törpenyuszit.

Nem tervezünk még 1 gyerkőcöt.

2011. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

25 éves voltam, spontán, a férjem 29 :) [pont ma egy éves a kislányom, Maja :)]

Saját lakásunk Svájcban, Budapesten van, férjemnek is van autója, nekem is.

Második babát úgy szeretnénk, hogy 2,5-3 év legyen kettejük között a korkülönbség, így még várunk.

Vadászgörényeink voltak, de terhességem alatt meghaltak (lehet, hogy ők így hálálták meg a gondoskodást, és nem nehezítették meg a dolgom?), amúgy is úgy terveztük, hogy pincében lett volna a birodalmuk, ahol meleg is van, és a babót sem veszélyezteti... Egyébként egy Berni pásztor kutyusunk van :)

2011. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
67%

28 voltam, a párom 30. Császárral szültem. Saját lakás, autó volt, mindkettőn hitel. Állatunk nincs, volt egy fajkutyusunk, nagyon szerettük, de betegségben meghalt a kisfiam születése előtt 1 évvel, és a párom azt mondta, addig nem kell kutya, míg nem lesz annyi ideje, hogy foglalkozzon vele és munkakutyát neveljen belőle.

Most 1 éves a fiunk, gyúrunk a kistesóra. A kocsit kifizettük, és mire a pici megszületik, a házat is befejezzük. Kutyánk még mindíg nincs, a párom minden idejét lefoglalja a cége, nem lenne ideje idomítani. azért meg, hogy tanulatlanul összevissza rohangáljon egy kutya az udvaron, nem veszünk. És amúgy is csak egyetlenegy fajta jöhet szóba, törzskönyvvel, az pedig drága mulatság.

2011. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen szültem az elsőt, spontán, fájdalomcsillapító, gátmetszés nélkül. A férjem akkor 34 éves volt. Anyósommal éltünk, de 2 hónapos volt a fiúnk, amikor beköltöztünk a saját házunkba, autónk volt. A második, ha minden jól megy idén születik, 3 év lesz köztük. Állatunk nincs.

Üdv

2011. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

33,5 éves voltam, amikor született első és eddig egyetlen kisfiam, császárral. A párom 36,5 volt akkor. Saját házunk és két autónk van. Állatunk nincs, és nem is tervezzük egyelőre.

És hogy lesz-e még egy baba? Ez még a jövő zenéje. Idén visszamegyek dolgozni gyedről, aztán majd meglátjuk.

2011. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!