Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az első babát hány évesen...

Az első babát hány évesen szültétek, spontán vagy császárral? A férjed mennyi idős volt? Saját lakásban laktatok, volt autótok? A második baba mikor született? Milyen állatotok volt/van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 19:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

31 évesen szültem a fiamat császárral. Párom akkor 32 volt.

Saját házunk van, bár ha az igazat szeretném írni, akkor azt írnám, hogy a banké.

Az autó saját! :)

Második baba tavasszal születik, idén leszek 34.

1 kutyánk van.

2011. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

kislányomat 2009ben szültem, normál szülés volt, érzéstelenítő nélkül, ekkor 27 éves voltam, apa 32.

Lakásunk volt már ekkor (igazából a banké), autó a sajátunk, állatunk nincs. Most várjuk a kicsit, aki szintén nyári baba lesz, 2 év korkülönbséggel.

2011. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
34 évesen császárral, nem fért ki a szentem.
2011. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
34 évesen, császárral, nem fért ki a szentem. saját lakás nincs, albérletben lakunk, autó van, állat 2 macsek.
2011. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!