Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az első babát hány évesen...

Az első babát hány évesen szültétek, spontán vagy császárral? A férjed mennyi idős volt? Saját lakásban laktatok, volt autótok? A második baba mikor született? Milyen állatotok volt/van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 19:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
65%

Én 29 voltam a férjem 33.

Császárral szültem.

Saját lakásunk és autónk van (igaz még hitel 1 évig mindegyiken)

Csak egy babánk van és többet nem is tervezünk.

Állatunk nincs, és nem is lesz, max. halakat engedek a lakásba.

2011. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
65%

-27 évesen szültem az első gyermekünket, a férjem 29 éves - volt.

-Természetes úton született.

-Saját házunk van, kettő autónk egy motorunk.

-A második gyermeket a nyáron tervezzük "összehozni".

-Egy kutyánk van, szigorúan kinn él.

2011. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
31 évesen,császárral.Férjem 32.Saját házunk volt/van és autónk is.A második 34 évesen(8hete)született.Francia bulldogunk volt/van,és óriási akvárium halakkal.
2011. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
65%

Én 26 , férjem 29 volt, hüvelyi - indított szülés eda-val (4,1 kg-mal született a kisfam). :)

Lakásunk volt/van még 28 év devizahitellel :(

Autóra esélyünk sincs,

Állatra sem ebben a pici panelben.

Kistesó pedig úton, így is terveztük :)

2011. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

- első babánál 22 éves voltam, a férjem 33

- az első spontán szülés, a második császár

- saját lakás és kocsi

- a második babánál 33 éves voltam

- kutyánk van

2011. jan. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen, spontán (de majdnem császár lett, mert nem akart beékelődni a feje). Nem voltam férjnél, de az apja akkor 26 éves volt. Albérlet, nem volt autó, azóta sincs. Második baba nincs még, mostanában nem is lesz. Állat nincs.
2011. jan. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

24 éves voltam,férjem 26,sima szülés volt,anyóséknál laktunk és nem volt autónk,állatunk sem volt.

A második gyerkőc is simán született(4 év múlva),akkor már volt lakásunk,autónk,állataink:degunk és teknősünk:)

2011. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Első baba 4 nappal a 29. szülinapom előtt született,a párom (nem a férjem) 34 volt.Saját autónk(hitel),házunk volt(hitelmentes,szülői segitséggel 7 évig épitkeztünk).Háziállat nincs,szép kertünk igen :)

A második babát 30 és fél évesen szültem,apa 35 volt.Kutya macska még mindig nincs.Mindkét gyerek simán,fájdalom csillapitás nélkül és gyorsan született.

2011. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen szültem a kisfiamat, párom 30 éves volt. Autónk nincs, nem is tervezzük. Anyósom lakásában lakunk, így már 4-en. Lakásvásárlást sem tervezünk, mert ez a lakás a páromé lesz, ha anyukája már nem lesz. Egy cicánk van. Szeretnénk majd egy második gyerkőcöt is, de addig amíg 4-en lakunk egy kétszobás lakásba nem vállaljuk. Így lehet, hogy 1-2 év múlva mégis marad a lakásvásárlás, bonyolult helyzet...
2011. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

1.babámat 27évesen szültem,vacuummal.akkor a férjem 28éves volt.a szülés előtt 2hónappal költöztünk a saját (épített) házunkba,ami valamikor 23év múlva lesz a miénk(ha addig a bank el nem viszi)

van egy öregebb autónk,amit az apósom ajándékozott az unokájának(de mire felnő hozzá,roncstelepre kerül :-) )

a 2.babánk tavaj júniusban született.oxitocinnal indították,mert 41+2hetes volt már.de simán(bban)ment mint az első.tehát akkor lettem 29éves.ő nagyon is tervezett volt,elsőre megfogant.,

a gyerekek előtt az albérletben volt egy szobakutyánk,aki hamarabb költözött ki a házunkhoz,mint mi.most van 2 kutyánk és 2 macskánk

2011. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!