Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek előny vagy hátrány...

Gréta0215 kérdése:

Szerintetek előny vagy hátrány, ha egy férj tud főzni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 13:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én csakis az előnyét látom :) Minden hétköznap én főzök, ő pedig minden hétvégén :D Én meg addig takaríthatok... :(
2011. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

14:16 vagyok:


Amúgy azért írtam, hogy csak az előnyét látom, mert bevallom őszintén, nem a kedvenc időtöltésem a főzés, így örülök, hogy hétvégén nem nekem kell. Takarítani azt viszont szeretek :) (közben mp3 ezerrel :))

2011. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Előny mindenképp szerintem. Nálunk én főzök, de a férjem csinálja a világ legfinomabb almáspitéjét! :) Valamint karácsonykor a beigliket is Ő csinálta és isteni lett mint mindig. :) De bármit megfőz, ha kell. Néha jól is jön a két pici mellett ha nekem nincs időm.
2011. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jó,ha egy férj tud főzni,az enyém tud!Nagy segítség a pici mellett,amokor ő főz hétvégén!De lehetne rossz is,ha bele szólna abba,amit én főzök!A legnagyobb elismerés,amikor azt mondják,hogy jobban főzöl,mint anyu!
2011. febr. 9. 14:57
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem hatalmas szerencsém van, a férjem szakács:)Nálunk csakis és kizárólag ő főz. Én annyira béna vagyok, hogy jobb, ha be se teszem a lábam a konyhába:((

2011. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok,tök jó neked!Én is örülnék neki!Csak úgy főzni jobb!
2011. febr. 9. 18:07
 17/18 anonim ***** válasza:

4.válaszoló vagyok


én nem veszem hátránynak ha beleszól,nagyon eltérő izléssel jöttünk otthonról,én nem birom a sok fűszert,ő a chilit erőspaprikával is megeszi...

igy sok idő volt és rengeteg kritika mire összerázódtunk kajaügyileg...

(ő megszokta hogy a kész kajára tesz plussz fűszert,én meg megszoktam a sok hagymát)

2011. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na figyeljétek az elégedetlent!Az én férjem is főz.Sőt nagyon jól főz.Csak vagy egy mosogatógép kellene, vagy szeressen mosogatni is.Irdatlan mennyiségű mosatlant képes előállítani egy nyomorult pörkölt elkészítésekor.Mosogatni viszont nem hajlandó.Én is utálok.de befogom a szám, mert milyen jó, hogy elboldogul a konyhában.
2011. febr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!