Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kistesó 2 év korkülönbséggel,...

Kistesó 2 év korkülönbséggel, ti hogy oldottátok meg a sétát?

Figyelt kérdés

A nagy is még kicsi, szívesen sétál, de hosszú sétákra még nem képes, most fog születni a kistesó és azon gondolkodtam hogyan oldjam meg a sétákat, mivel nagyon szeretnék jönni-menni a kicsikkel, de hogyan?

Kérnék tippeket, ötleteket, ki hogyan oldotta meg. Esetleg testvér kocsival? Már rég nem babakocsizunk a naggyal azért még lehet hogy beülne. Mennyi idős korig lehet babakocsiztatni egy gyereket?


2011. jún. 14. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nalunk a testverfellepo nem jott be, nem tetszett se nekem, se a gyereknek. Igaz, hogy csak 14 honap a korkulonbseg. En testverkocsit vettem. Viszont most 2 es fel eves a nagyobbik es mar bo fel eve csak setal mellettem, fogom egyik kezet, masik kezemmel a babakocsit tolom. Siman setalunk 2-3 orakat, o is birja. Lassan megyunk, bevasarolunk is, ugyesen setal ennyit.

Inkabb az volt a fontos, hogy egybetolokaros babakocsit vegyek ami konnyu es nagyon-nagyon konnyen iranyithato, fel kezzel is siman lehet tolni.

2011. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek is a válaszokat, azt hiszem meggyőztetek a testvérkocsit illetően!
2011. jún. 14. 15:50
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy melyiket veszed, de azért hogy kb félévigh használd a babkocsit,azért jó nagy pénz kidobás.Eladni nehezen lehet.Én azt mondom próbáld ki valahol milyen egyik is másik is.Mert azt nem írták hogy a testvér babkocsit is nehéz tolni.A másik ne szoktasd vissza a gyereket a babaakocsiba.
2011. jún. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!