Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel lehet újrakezdeni a lovaglást mint sportot?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok véleményére lennék kíváncsi,akik szintén lovagolnak/lovagoltak.Nemrég szültem (természetes szüléssel),természetesen nem úgy gondoltam,hogy most rögtön.Azért kérdezem,mert a dokim nem tudott erre válaszolni semmit,sajnos,hogy ezt a sportot mikor kezdhetem újra.

Amúgy szülés előtt sem voltam aktív sportoló,csak lovagoltam és úsztam.A lovaglást hobby szinten űzöm,van saját,megbízható lovam (rá gondoltam visszaülni),velem nem volt semmi probléma szülés után.Amúgy gyerekkorom óta lovagolok,tehát nem vagyok az a tipikusan "kezdő" kategória.

Vélemények is érdekelnek,de olyanok légyszi kíméljenek,akik nem értenek hozzá a negatív válaszaikkal,hogy úgyis leesel róla,mert megvadul meg stb.

Köszönöm!


2011. jún. 28. 11:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Régebben lovagoltam, most már inkább motorozom. (sport motor) Szülés után 2 hónappal ültem nyeregbe, hát..., azért volt szebb élményem is. :) 1 órás út után mikor leszálltam, még percekig támaszkodtam a gépen.

Szóval én azt mondom kell időt adni bőven magadnak, mert én is azt hittem milyen jól vagyok, de azért ott alul meggyötört rendesen ez a kis kirándulás. Pedig csak pici gátsebem volt.

2011. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A 6 hetes kiságyas időszakot mindenképp várd meg, utána is csak fokozatosan szokj vissza, ne erőltesd meg magad, tehát töredékével kezdj, mint azelött.
2011. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy túllihegős az a fél év, mert hát nem mindenki ugyanolyan jól gyógyul, és nem tudhatod, hogy te hova tartozol. Inkább várj több időt, minthogy bajod legyen, ennyit megér nem? Már eleve ha arra gondolsz h újabb gyerek vállalása is min. 1 év... :)
2011. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!