Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csak egy nő döntheti...

Miért csak egy nő döntheti el, hogy megakarja e tartani a gyereket vagy nem?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mások véleményére is, hogy mit gondoltok arról ha egy nő megtartja a gyerekét a férfi pedig határozottan abortuszt akar és a vége az lesz, hogy a nő követeli a gyerektartást meg, hogy viselkedjen apaként a gyerekével, de fordított esetbe ha a nő nagyon nem akarja a babát a férfi viszont igen akkor elmegy abortuszra és kész, semmi dolga többet a gyerekre a férfi hiába kéri arra, hogy ne tegye. Egy gyerekcsináláshoz két ember kell és ugyanakkora mind a kettőnek a felelőssége. Szerintem ez nagyon igazságtalan a férfiakkal szembe. Már régóta kíváncsi vagyok, hogy ezt ki hogy gondolja.
2011. júl. 22. 13:35
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Brigitta megértelek és én pont ezért nem szeretném ha a nevén lenne a baba. Ha akarja láthatja, de így nem követelhet tőlem semmit, hiszen ha rajta múlna akkor ez a kicsi lány most nem is lenne és az már visszafordíthatatlan lett volna.
2011. júl. 23. 00:55
 22/22 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Igen nagyon okosan teszed ezt!Sajnos nálunk apám nem értette meg,hogy miért nem akarom én,hogy a nevén legyen a kisfiam.Ő csak azt hangoztatta,hogy ha nincs a nevén akkor nem ismeri el őt az apuka.Nagyon sok balhé vita volt ebből nálunk!Sajnos.És megmondom őszintén belefáradtam a sok vitába igy beadtam a derekam.Az utolsó pillanatban lett meg az apasági de nagyon bánom már!

2011. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!