Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Önzőség a részemről egy ilyen...

Önzőség a részemről egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Már majd1 1 éve vagyok munkanélküli és arra gondoltam itt lenne az ideje babát vállalni. Nagyon szeretném, de ugyanakkor egy picit úgy érzem ez egyfajta menekülés. nagyon sok helyen próbálkoztam már és semmi kilátás. Hasznosabbnak is érezném magam, így nagyon rossz. Mindig az ingyenélők jutnak az eszembe, hisz én is az vagyok de mégsem. Értetek engem?
2011. júl. 24. 13:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Megértelek, mert nekem is minden vágyam volt egy baba, de 3 évet dolgoztam előtte, nem mertem bevállalni úgy, hogy nincs munkám. Kérdező bocsi az előző válaszokért.
2011. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

:) Csak csodálkoztam...

Na mindegy, kedves kérdező, én a helyedben bele vágnék a bab projektbe. A GYES alatt meg esetleg főiskola, vagy valami tanfolyam - hátha nagyobb esélyed lenne utána a munkára. :)

2011. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Amúgy végül is igazatok van, mert ha találsz is egy munkahelyet, nem biztos, hogy beválik és onnan mész szülni, telik az idő. Szóval vágjatok bele!
2011. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

:D Köszi nektek!

Akkor nem néz ingyenélőnek senki?

Már csak magamat kell meggyőznöm erről!

2011. júl. 24. 14:05
 25/31 anonim ***** válasza:
Én nem, de nem mindegy, hogy ki mit gondol? A számodra fontos emberek véleményére adj.
2011. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Dehogy néz ingyenélőnek, aki igen, azzal ne foglalkozz.
2011. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

ööö nem akarok kötekedni de ezt a babaügyet nem a férjeddel kellene megbeszélned?


szerintem ö a legkompetensebb ebben az ügyben

2011. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

De! :D Már beszéltünk erről.

Ő szeretné. Csak én érzem ilyen kettősnek a dolgot. Egyrészt imádnám és már nagyon várnám, másrészt pedig nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy ő csak egy menekülőút lenne. És ettől szörnyen érzem magam és utálom is magam.

2011. júl. 24. 14:37
 29/31 A kérdező kommentje:

Meg az is közrejátszik, hogy állandóan ez megy e tv-ből, rádióból: hogy csak szülik a gyereket, nem dolgoznak stb.

Tudom hogy ezeket kikre értik, de egy kicsit magamra veszem én is, hisz már egy éve vagyok itthon.

2011. júl. 24. 14:40
 30/31 anonim ***** válasza:

szia ,

abszolút megértelek,én is munkanélkül vagyok,annyi különbséggel,hogy már van gyerekem,2 éves.sajnos a gyest megvonták,a drága apja jóvoltából,aki elvitte magához és nem akarja visszaadni,így nekem más választásom nincs,el kell mennem dolgozni.

csak sajnos úgy van ahogy írod,iszonyú nehéz állást találni,nekem ráadásul ez létfontosságú lenne a gyerek miatt.

én is beadtam rengeteg helyre a jelentkezésem,de még eddig semmi.

nagyon durva,az biztos.

ha úgy érzed,hogy készen állsz a babára,akkor szerintem ne gondolkodj.pont a legjobb korban vagy és ha a párod maximálisan támogat,akkor mindent meg fogtok tudni oldani.

2011. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!