Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenkit tényleg zavar, hogy...

Mindenkit tényleg zavar, hogy valaki annyit költ a gyerekére, a terhességére amennyit akar?

Figyelt kérdés

Engem nem érdekel ki mennyit költ vagy nem költ! De sokakat igen. Ha én akarok és tudok is mondjuk 300 ezret költeni a terhességemre, akkor az miért gond! Nem mástól veszem el?

Engem sem érdekel, hogy más aranybölcsőbe rakja, vagy külföldre jár dokihoz!


2011. júl. 28. 11:05
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, én úgy vettem ki a kérdésből,hogy nem kérkedni akart, hanem az Istenhegyin valóban mérnek mindent, sztk-n meg gondolom nem! De most ez már nem is lényeges.

Igen, engem is nyugtat,hogy az országban egyedülállóan szűrik a rendellenességeket. Ezerszer inkább áldozok erre,mint bármi másra!

Magamtól soha nem mondogatom senkinek,hogy mit miért! Eleve, a szűk baráti körrel meg tudjuk beszélni, idegenekre meg nem tartozik.

És igen, lehet,ha én attól érzem jól magam, hogy megveszem mondjuk a legjobb bébiőrt, vagy légzésfigyelőt, akkor miért ne tegyem. Nem mondom én el ezt senkinek, csak azért valljuk be az emberek kíváncsiak és kérdezgetnek.

Ma már alap,hogy ha egyik anyuka meglát a másik gyerekén valami szépet, akkor megkérdezi,hogy hol és mennyiért vetted.

Tőlem pl. minden ismerősöm eddig megkérdezte,hogy mennyit kér az orvosom. Mert alapból kíváncsi az ember!

Nem kérkedjen senki, de milyen világ az, ahol le is kell tagadni, meg hazudozni?

2011. júl. 28. 14:17
 22/22 anonim ***** válasza:
2011. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!