Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na, ezen kiakadtam, miért...

Na, ezen kiakadtam, miért kínozzák anyák a gyerekeiket? Miért baj, ha csuklik egy kicsit?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=yzZU-nLXtYg&feature=related


Szegény kisbabának majd kiesik a szeme is, annyira savanyú neki a citrom. Annyira megsajnáltam szegényt, szinte magatehetetlenek ennyi idősen, kvázi bármit meg lehet velük tenni.


2011. aug. 1. 22:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%
Őrülkorn---őrületbe,amikor :-) kihagytam pár betüt
2011. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

én írtam,hogy kicsit sok a szabadidőd...Mindezt azért,mert ilyeneken kattogsz,és a legszebb,hogy még fel is húzod magad ha valaki meg meri jegyezni...És valóban igazad van,nem vagyok egy agysebész,de azt hiszem ezzel vagyunk így még egy páran...Engem egyébként egyáltalán nem zavart,ha csuklott a pici,semmit nem adtam neki,de ne állítsuk már úgy be,hogy aki ad neki az megkínozza,mely egyénértékű mondjuk egy fejjel lefelé lógatással...

Egyébként hidd el,ha annyira nem ízlett volna neki úgy köpi vissza egyben,hogy anyuka csak les,hogy ilyenre képes a gyerek...(tapasztalat)

2011. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi a problémád, szerintem tök aranyos ez a baba, ahogy fintorog :) Ha annyira rossz lenne neki, akkor sírna, vagy hadonászna, vagy valami. Nem értem, miért akkora probléma ez neked.
2011. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Az nem is lenne baj, de nincsen benne áram :)
2011. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az én lányom 15hós és ezt csinálja mindenre ami izlik neki. Egyébként én se adok neki citromot. Szerintem aranyos videó. Egyszer kapott csuklásra vizet,mádfél óráig sirt utána..
2011. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!