Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na, ezen kiakadtam, miért...

Na, ezen kiakadtam, miért kínozzák anyák a gyerekeiket? Miért baj, ha csuklik egy kicsit?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=yzZU-nLXtYg&feature=related


Szegény kisbabának majd kiesik a szeme is, annyira savanyú neki a citrom. Annyira megsajnáltam szegényt, szinte magatehetetlenek ennyi idősen, kvázi bármit meg lehet velük tenni.


2011. aug. 1. 22:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha ez grimasz!? Akkor az én lányom tegnap grimaszolt a sütőtökpürétől. Na most komolyan! Unokaöcsémtől el sem lehetett venni anno a citromot, mint ahogy nagyon sok picitől. Minden új íztől fintorognak általában, a videón szereplő pici meg szinte nem is fintorog, nem úgy tűnik, mintha nagyon szenvedne. Korábban írtad, hogy ha valaki szereti a savanyút, attól nem törvényszerű, hogy mindenki szeresse. Ez azért visszafelé is igaz. Ha te kínzásnak is találod a citromlé itatást, attól még mások nem feltétlenül, engem pl nem tudsz róla meggyőzni.
2011. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező kommentje:

Nincs gyerekem, csak írtam, hogy nem tennék ilyet vele, mi??? Majd elfelejtettem, hogy azért mert valaki/k szereti/k, akkor már mindenkinek szeretnie kell.


A komment megírásának időpontja: tegnap 23:21


Kicsit ellentmondásos vagy kérdező.

2011. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Irónikusan írtam, nem tudsz olvasni? Nincs, mi?
2011. aug. 2. 08:02
 14/25 A kérdező kommentje:
"Én ilyet sosem tennék a gyerekemmel" ezt is írtam. Nem azt írtam, ha lenne. Nem?
2011. aug. 2. 08:03
 15/25 A kérdező kommentje:

Végül talán nem is igazán kérdés ez, csak a véleményem és győzködni sem akarok senki, isten ments! Nekem nem viccesek és nem jópofák az ilyenek, még ha nem is okoznak lelki törést tán, vagy nem tudom már hogy fogalmazott az egyik válaszoló. Ez a videó feltöltő másik gyerekével is így itatja a citrom levet és nevet rajta, szóval nekem sok az ilyen. De fura módon ott másnak sem tetszik annyira.

"Régi motoros" vagyok itt, tudom időnként hasonló véleményű anyukák tolonganak egy-egy kérdésnél, ha valaki meg nem egy véleményen van velük, az inkább le sem írja.

2011. aug. 2. 08:10
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
Jézus túl vagy pörögve, fuss pár kört a ház körül inkább :))
2011. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
66%

CSUKLÁSRA NEM KELL SEMMI!!


ez egy folyamat, ami során erősödik a rekeszizom, ha nem adsz semmit, akkorsokkal hamarbb befejeződik.

A citrom csak jó szétmarja gyomrát:-((

2011. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%

Most akkor van gyereked, vagy nincs??

Először írod, hogy nincs, aztán meg azt írod, hogy megtaláltad a videót netezés közben, míg alszik a BABÁD...


Na mindegy, nem értesz hozzá.

Az a gyerek nem szenved a videón, csak grimaszol, mint minden ember ha hasonlót érez.


Nekem is adtak citromot kérés nélkül kiskoromban, én imádtam!

2011. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
Anyám engem is ezzel kergetett az őrülkorn picik voltak a babáim. Párhetesen mindkettő nagyon sokat csuklott,anyum meg szinte pánikot kapott hogy el kell mulasztani a csuklást! Mert mi történik ha csuklik pár percig?? Semmi. Mindig jött hogy adjak neki citromlevet,hát dehogy adtam,szerintem sugárba hányta volna ki a tejet ha ráküldöm még a citromlevet...
2011. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor teszek fel képet a lányomról, az első paradicsomos krumplijáról, még ennél is elkínzottabb fejet vágott, az első kanálnál...

Attól meg biztos dobnál egy hátast, ha tudnád, hogy a citromot a 2évesem úgy eszi mint más a narancsot, üvölt, ha nem kaphat...

Jah neki is kiakadnak a szemei az első harapásnál...

Ha kínzódna a bébi azt heves üvöltéssel tenné...

2011. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!