Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azokat a...

Miért ítélik el azokat a nőket, akik nem akarnak gyermeket szülni?

Figyelt kérdés
ehhez senkinek semmi köze, az én szívem joga, hogy akarok-e vagy sem.
2011. aug. 20. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2.valaszoloval szorol szora egyetertek.
2011. aug. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%

Én nem ítélem el.Valahol inkább sajnálom őket.Ők nem tudják milyen érzés mikor egy kis élet mozog a hasukban,meg mikor szülés után először a kezükbe vehetik a babát.Milyen hihetetlen érzés hogy az a pici baba az övé.De az ilyen nőkbe valószínűleg nincs meg az anyai ösztön,és a babának is csak jobb ha nem szülnek.

A 20.52-nek!

Először is én nem mondanám se az én kislányomra se más gyerekére hogy poronty!Én nem érzem kínlódásnak,nem irigykedek másra hogy mennyi pénze van.Engem nem zavar hogy nem tudok havonta 20ezer Ft-ot magamra költeni,szívesebben költöm a gyerekemre.Karrier ugyan.Szabadidő-gyerek mellett is bármit meglehet csinálni.De neked ezekről fogalmad sincs mert nincs gyereked.Ilyen felfogással ne is szülj.

2011. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ki ítéli el? Szerintem senki.

Érdekes, hogy ezt mindig azok a nők gondolják, akik nem akarnak gyereket.

Ez valami kárpótlás, hogy azt gondoljátok, foglalkozik veletek valaki, akárcsak annyi ideig is, hogy elítéljen? Hát, ki kell ábrándítsalak, szerintem senki.

Magánügyed, ha akarsz gyereket, szülsz, ha nem akarsz, nem szülsz. Az élet ilyen egyszerű. Te életed, te döntésed.

2011. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Elisabeth Badinter: A szeretõ anya


Ha "mélyebben" érdekel: ez a könyv kultúrtörténeti szempontból vizsgálja a kérdést.

2011. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!