Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire könnyen indult el a...

Mennyire könnyen indult el a babátok, és mennyi idősen? Könnyen ment neki, vagy segítségre szorult?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Három gyerekem van, Mindegyik más időpontban indult el. Soha nem segítettem nekik,hagytam,hogy egyedül menjenek. Az esést is meg kell nekik tanulni. Elég hamar megtanultak vigyázni magukra.
2011. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11 hónaposan indult el, 1 hét alatt már ügyesen lépkedett, esés nélkül. Nem segítettem neki, magától kell megtanulnia elindulni és esni is. Sétáltatni a két kezénél fogva nem szabad.
2011. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam az első szülinapja előtt kb. egy héttel tette meg az első önálló, és meglehetősen bizonytalan lépéseit. Egy héttel később már 4-5 lépésnél tartott, rá egy hétre már 7-8, majd a harmadik hét végére már átsétált a szobán. :) Nem fogtam a kezét, nem vezetgettem, és ahogy már írták is: hagyni kell, hogy magától megtanuljon esni, és minél magabiztosabbnak lenni.
2011. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is a szülinapja előtti héten tette meg az első lépést. Eleinte esett-kelt, sőt, inkább visszament négykézlábra, ha sürgősen el akart valahova jutni. De napról napra ügyesebb lett.

És mi sem segítettük soha, nem is tud kézen fogva menni (15 hónapos).

2011. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!