Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A csúnya babák, gyerekek...

A csúnya babák, gyerekek szülei mit éreznek? Tudják egyáltalán, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
Malacorrú, nagyfejü, gülüszemü....
2011. szept. 5. 18:05
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Tyű, nagyon szép kisfiú! komolyan.. :-o :)

A buta kérdésesre reagálva... ne legyünk már álszentek. A szépség relatív, de vannak igenis egyértelmű példák a szépre és a csúnyára is. Nem linkelek képet, mert nem vagyok bunkó, de van olyan, aki őszintén ki meri jelenti, hogy pl. kancsalság stb pozitív külső jegy? Édesanyám kövér. Szeretem-imádom, de ettől még nem mondom, hogy szép és vak aki máshogy látja.

2011. szept. 5. 22:23
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, valahol olvastam hogy a szeretteidet, vagyis azt akit tényleg szeretsz őszintén, nem tudod csúnyának látni, mert az agyad valamilyen szinten nem engedi, vagyis "megszépíti" szerintem ezért látja mindenki a sajátját szépnek, én már a kezdetektől gyönyörűnek látom a kislányom:)

Az a kisfiú a képen tényleg csodaszép, egyébként szerintem babának is az volt:)

2011. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ujszülött baba a képen szerintem nagyon is szép. Pont, mint nagyobb korában!!!!
2011. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép a kisfiad! A szív alakú szája kimondottan szép. :)


A sógornőmék kislánya volt csúnyácska újszülött és csecsemőnek is az maradt. Nagy súllyal és hosszal született, hatalmas össze-vissza álló haja volt és nagy pufók "szumós " arca. Persze imádtuk! :)

Aztán igazán szép kislánnyá cseperedett, nagyon bájos. Elmaradt a nagy súlya, ma már átlagos "méretű" ovis.


Ha a sajátom lenne, küldenék képeket, de így nem.

2011. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én lányom elvileg nem volt szép pár hónapos korában. (egy gyk-s anyuka szerint "nem kövér, kimondottan dagadt. Undorító., már ha lehet egy babára ezt írni. " utána azt írta nem a gyerek undorító, hanem a háj rajta.4 hónaposan 7340gr és 62cm volt.) Nagyon bánt azóta is.

Néha vissza nézem ezt a képet és én imádni valónak látom.

Most 2 éves és mindenki dicséri, hogy milyen gyönyörű. Én egyenesen csodaszépnek látom. DE bennem van, hogy mi van ha tényleg nem egy szépség csak úgy mondják.


A kérdésre válaszolva, szerintem nem tudják/tudjuk. Voltam én is olyan helyzetbe, hogy láttam egy nem éppen szép babát (szerintem) és egy másik nő agyon dicsérte, hogy milyen gyönyörű (én csak csendben néztem), az anyuka meg sugárzott a boldogságtól, hogy igen milyen szép.

2011. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
nem vagyok elfogult nem is dicsekszem,de igazán szép kisfiam van,már pár percesen is gyönyörű volt nem volt sem vörös se semmilyen,hatalmas kék szemei vannak,bájos pofija,és a kórházba is ő volt a kedvenc folyton megdicsérik,nem mellékes,hogy sokkal fontosabb, hogy egészséges,ráadásul mindenkinek a saját gyermeke a legszebb,ráadásul ahogy növögetnek megszépülnek az egyébként nem olyan arányos babák
2011. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%

Most látom csak hogy ki van a képen. :)


Attila anyukája, te lehet emlékszel erre az esetre.

2011. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Attianyu vagyok. :) Köszönöm szépen mindenkinek a dicséreteket. Na pont ezeket kapom élőben is, úgyhogy most már biztosan kijelenthetem, igen, elfogult vagyok vele. :)) De talán nem ok nélkül...


Igen, emlékszem, hogy volt ilyen eset, sőt, nem is egy, amikor itt a gyakorin lekövéreztek meg leundorítóztak egy-egy babát. De ezekkel a megjegyzésekkel nem szabad törődni, pláne nem szabad, hogy ennyi időn keresztül bántson a dolog, emiatt eméssze magát az ember. Akik ilyeneket írnak, azoknak szerintem nincs is gyerekük, javarészt unatkozó tinik, akik elfelejtik, hogy valaha ők maguk is voltak babahurkás picik.

Egyébként visszanézve kisfiam képeit sokszor én is azt mondom, te jó ég, milyen "tokahontas" volt, kifejezetten szépnek egyik kiskori képen sem mondanám, na és olyan sonkái voltak, öröm volt nézni. A dokink meg is jegyezte, mikor az egyik kötelező oltást jött beadni, hogy "Ej, ha Magyarország ilyen lábakon állna..." - de a legkevésbé sem izgatott a dolog, tudtam, hogy nem marad örökké ducijuci, mert ahogy elkezd mozogni, vékonyabb lesz, sokat nyúlik majd. És így is lett, 2 éves lesz, és nagyon formás, izmos, vasgyúró, 14 kg, és 89-90 cm.

2011. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a lányom megszületett,azt hittem elájulok:(((Nagyon nagyon csúnya volt.Széle hossza egy volt,ferde volt a feje és az egyik füle vagy 2 centivel lejjebb volt mint a másik és össze volt gyűrődve:(((nagyon gáz volt és nagyon sírtam!!!

Most 14 hónapos és egész pofás lett:DDD


[link]


[link]


A kobakja még most is jó nagy :))),de remélem összenő a testével... :))))

2011. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

De édes ez a kislány!

Nagyon szép lesz, az tuti:)

2011. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!