Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A csúnya babák, gyerekek...

A csúnya babák, gyerekek szülei mit éreznek? Tudják egyáltalán, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
Malacorrú, nagyfejü, gülüszemü....
2011. szept. 5. 18:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a kérdésedet, én is gondolkoztam már ilyesmin. Ahogy írták is, nyilván a szülő is tudja, hogy gyermeke nem egy szépség, de attól ő még szereti és ha szépnek nem is, de cukinak látja.

Egyszer itt vki azt írta, hogy ha egy gyerekre azt mondják "aranyos", akkor tulajdonképpen csak nem akarják mondani, hogy csúnyácska... Szerintetek van benne igazság?


Lányom mikor megszületett lilás volt, nagyon csúcsos feje volt és az egyik füle vége ki volt simulva (olyan Spok-os volt). Aztán másnap már tök szép volt, mások szerint is. Azóta pedig sokat változott, hiszen 2 éves nagylány, de ha lehet még szebb lett. Gyönyörű nagy szemei vannak, husis szája, pisze nózija...szóval tényleg csodaszép! De nem gondolom, hogy nincs nála szebb, mert igenis ha látok szép gyereket, akkor én ugyanúgy megdicsérem.


Kisfiú anyujának: ha Fiadnak ilyen szemei maradnak, előre sajnálom a lányokat!!! Eszméletlen szépek a szemei! :-)

2011. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:18-as vagyok.


Ő az én lányom:

[link]


(ezt 1 órája fényképeztem, csak sajnos nem nézett a kamerába :( )

2011. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenki elfogult a saját gyerekével szemben. De én is látom azért, hogy melyik gyerek szép és melyik gyerek csak aranyos. Féltem is attól, hogy milyen lesz majd a kisfiam, persze nem ez volt a fő problémám, de foglalkoztatott a dolog. Amikor megszületett el sem hittem, hogy Ő az én fiam, olyan gyönyörű volt, nem volt lila, gyűrött... és nem csak én láttam szépnek. Azóta még szebb lett, ha ilyen jóképű lesz felnőttként is, össze fogja törni pár lánynak a szívét! :)
2011. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, hogy soha nem mondanám egy kevésbé formás babára, hogy csúnya, ha még úgy is gondolom. Sokat formálódnak a hónapok, évek alatt!
2011. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
11%
A csecsemők többsége egyszerűen csúnya. Nem tudom mi szépen lehet látni egy önmagában életképtelen, ráncos, a szemét is alig kinyitni tudó, üvöltő izén?!
2012. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló!Gyalázatos amit írsz, hoggy lehet egy kisbabára írni, amiket írtál???Nincs gyereked az biztos.Nem élted át mikor a kezedbe adják a csodát.....Az még akkor is szép mikor magzatmázas vagy véres.....És tudjátok mit...minden baba szép!Utolsó le vagy pontozva, mert gyerekes vagy:-(
2012. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Jesszusom, utolsó előtti, ez durva. Ilyenkor nem jut eszedbe, hogy te is ilyen "üvöltő, ráncos izé" voltál egyszer, esetleg?


18/L

2012. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Amúgy érdekesek az emberek! Lehet,hogy nem a legszebb egy gyerek,de mégis képesek mosolyogva dicsérni a szépségüket... Számtalan ilyennel találkoztam már! A válasz ott rejlik,hogy egyszerűen elfogadják a másikat (legyen az gyerek vagy felnőtt) olyannak,amilyen. Ha mosolyog egy szépnek nem mondható ember,ápolt fogsorral,akkor arra hamarább rámosolygunk,mint egy szép,ám komoly emberre! A kisugárzása lehet olyan egy gyereknek,hogy nem bír egy idegen úgy nézni rá,hogy "hú,de csúnya vagy!" Ha valaki csak a "borítást" látja,azt megnézném,megismerném,kíváncsi lennék a hibájára- szerintem neki van a legnagyobb!!

A saját gyerekedet meg szereted,és ha szeretsz valakit,akkor még kevésbé érdekel,hogy milyen testi adottságai vannak,úgy szereted,ahogy van! Legyen "malac orrú,nagy fejű,gülü szemű",a Tied!! :-)

Én alapból nem értek egyes anyukákat,ha nincs is testi hibája a gyereknek,miért kell versenyekre cűgölni a gyereket?? Én tudom,hogy szép,más is látja,a gyerek meg csak elszomorodik,ha nem őt találják a legszebbnek! Micsoda stressz,micsoda pénzkidobás!!


Üdv: 3 lányos,19hkm

2012. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!