Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elmegyek itthonról elköszön...

Ha elmegyek itthonról elköszönjek tőle vagy hogyan?

Figyelt kérdés
14hónapos a lányom és szombatonként tanfolyamra fogok járni,anyósom fog rá vigyázni akit szeret és ismer ,mert velük élünk.De nagyon anyás és naponta többször szopizik és azon is alszik el.
2011. szept. 7. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor köszönj el tőle este. Lefekvés előtt mondd meg neki, hogy xy-al fog ébredni. Nem lesz semmi gond. Reggel a homlokára nyomhatsz egy puszit indulás előtt, bár ln nem tenném, mert ha megébred, akkor rosszabb, hiszen Neked menned kell, és félálomban tényleg nem fogja érteni, hogy mi van...
2011. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen szólj neki, hogy el fogsz menni. Akár előző nap este.

A világ legnagyobb butasága egy szülőtől, ha úgy hagyja ott a gyermekét valahol (akár családon belül), hogy nem mondja meg előtte neki, hogy anya most elmegy, de ekkor és ekkor haza fog jönni, addig xy fog rád vigyázni.

Ez a legalapvetőbb dolog anya és gyermeke közt, és teljesen mindegy, hogy mennyi idős a gyermek, ha fél éves, ha másfél, akkor is el kell neki mondani, még ha hihetetlen is egy felnőtt számára, a gyerek megérti!

2011. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
en sose bucsuztam tole, azt hittem jol teszem, de meggyoztetek. remelem nem kestem el, egy eves a kislanyom
2011. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!