Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, h a terhes,...

Csak engem zavar, h a terhes, vagy mar gyerekes, vagy a teherbe eso nok `babo`-nak hivjak a kisbabakat?

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesit, vannak erre sokkal jobb szavak, baba, gyermek, kisbaba, csecsemo, megis `babo`znak, ami engem megorjit... Az egyik no azt irja,h ferje is szeretett volna babot. Leginkabb azoknal a noknel latom,akik nagyon teherbe akarnak esni es irjak,h `szerintetek babos vagyok???` A terhesseg, vagy a varandossag estleg a alapotos szerintem jobb szo erre.
2009. ápr. 22. 16:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van, engem is idegesít a babózás, sőt még az is hogy "tápi". Talán nehéz azt leírni hogy tápszer?
2009. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 vav22 ***** válasza:
42%
Szerintem nagyon ráértek... Nem akarok senkit megbántani, sem buknó lenni vagy ilyesmi, de szerintem nagyon ráértek. Nekem sem tetszik sok rövidítés, amellett, hogy én is sokat használok, de nem foglalkozom ilyenekkel, mert kisebb gondom is nagyobb ennél sajnos...
2009. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A "km"-mel azt rövidítik, hogy kismama. LOL
2009. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%
Én babunak becézem a pocaklakót de ilyet nem ejtenék ki a számon h babós vagyok:D Biztos visszakérdezne a párom hogy micsoda?:D Am tényleg zavaró ebben a környezetben de hidd el vannak ettől extrémebb megfogalmazások is...
2009. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Na van meg vmi, ami a kiborit, a `barnazok`...( a nok egeszsegevel kapcsolatban ertsd ) Szerintem ez roppant kozonseges!
2009. ápr. 24. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!