Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha csúnya...

Mit csinálnál ha csúnya gyereked születne?

Figyelt kérdés

Pl: erőteljesen szőrösödne a lába, a szemöldöke.

Az orra görbe lenne.

Ráadásul buta is, de azt hiszi magáról ,hogy okos.


2011. okt. 18. 13:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha szőrös újszülöttet látnának az orvosok, azonnal ott lenne a fél világsajtó :))
2011. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

13:37


:D


A szőrösödés az később jönne.

2011. okt. 18. 13:39
 13/24 anonim ***** válasza:

Szőrös láb (férfi vagy nő??) lehet genetikai adottság, nőknél bőven megoldja a borotva, gyanta, esetleg lézeres szőrtelenítés. Szőrös szemöldök - csipesz és máris rendben van tartva, max 1000 Ft-ért bármelyik kozmetikus megcsinálja.


Görbe orr: van akinek jól áll, ha nagyon zavarja a viselőjét, plasztikai sebész bármilyet csinál neki.


Egyik se olyan orvosolhatatlan probléma, mintha féllábú lenne...

2011. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak szeretném. :) Nekem akkor is szép lenne, akárki akármit mondd.

A szőrtelenítést meg lehet oldani. A görbe orr a szexepilje, a butaság ellen meg lehet tenni.

2011. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szeretném, imádnám, ő lenne számomra legfontosabb, mindent megtennék érte, hogy testileg-lelkileg-szellemileg neveljem, tanítsam, segítsem. A testi dolgokon lehet javítani, ha annyira zavaró. Ha az én gyerekem, akkor annyira nem lehet buta :) Tehát segítenék a tanulásban. És rettenesen büszke és boldog lennék, hogy éppen Ő az én gyermekem.
2011. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

aki nem előnyös külsejű, az jó esetben rendelkezik annyi ésszel, hogy felfogja, hogy mivel a külsejével nem jut messzire, így legalább ráerősít az agyára.


egyébként nem érdekel, hogy hogy fog kinézni a gyerekem, ha legalább 1 dolog lesz, amiért büszke lehetek rá, akkor nem ilyen balgaságokon agyalok.


egy anya mindig szépnek látja a gyermekét. a legfontosabb, hogy egészséges legyen, és vigye valamire az életben. a többi részletkérdés.

2011. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
De azért buta mert vannak agyi fogyatékosságai is, nem súlyos de vannak.
2011. okt. 18. 13:44
 18/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, egyre inkább az a gyanúm, eltévedt ez a kérdés: az "önismeret"- be való..

Ott lehetnek hiányosságok.. az pedig, hogy önmagunkat megismerjük, igazi mivoltunkat,lényegünket, nem látvány kérdése, egész életre szóló legnemesebb feladatunk.

Amit meg akarunk ismerni, ahhoz szeretettel kell közeledni, mert az elutasítás, elzárja a megismerés csatornáit. Ez a szeretet, önelfogadás magunkra is érvényes. Ilyen vagyok most, ez így jó.. Ez a kiindulás. Innen mit tehetek, hogy jobb legyek, hogy többet tudjak, hogy valamiben gyakoroljam magam, hogy értsek hozzá, hogy milyen finomításokat tudok hajamon, ruhámon, hogy jobb legyen és így tovább.

2011. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Mit csinálnék?

Amit lehet (és úgy érzem hogy kell) azt meggyógyíttatnám,korrigáltatnám, amit nem lehet azt elfogadnám és szeretném tiszta szívemből, hisz az én gyerekem.

2011. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Mit csinálnál ha csúnya gyereked születne?"


Hidd el, akkor sem hagynám a kórházban, ha kapásból szőrösen, görbe orral bújna ki. :)

A szőrös láb egy borotvával korrigálható, a görbe orr valóban lehet szexepil is, a tudásbeli hiány pedig szorgalommal és sok odafigyeléssel (a szülő részéről) pótolható.

2011. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!