Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A munkahelyemen mikor "kell"...

A munkahelyemen mikor "kell" bejelentenem hogy állapotos vagyok? 3 hónap után? Vagy hamarabb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 10:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor megtudtam,hogy terhes vagyok bejelentettem és másnap nem is mentem dolgozni akkor derült ki,hogy 8 hetes vagyok utolsó hónapban menstruáltam.DE ha előbb tudom meg akkortól nem mentem volna.

Ápolónő vagyok egy idősek otthonában sok az emelgetés fertőzés stb.

Tényleg függ a munkakörtől.

Ha ülő munkám lett volna maradtam volna még.31 hetes vagyok most!!

2011. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

ma 13:08

Szinte ugyanez volt nálam a helyzet, csak engem választás elé tettek: vagy felmondok vagy elvetetem..csak én nem egészségügyben dolgoztam, de szintén részben fizikai munka.. Tanuk nincsenek, bizonyítani nem tudtam, hogy milyen hozzáállással állt hozzám a főnököm, így kénytelen voltam felmondani..

2011. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Brigitta04 ***** válasza:
100%

Szia.

Én azt mondom,hogy mindenképpen attol függ milyen munkát végzel és milyen a fönökkel a viszony.Ettöl a két dologtol függ!Multinál dolgoztam és rögtön az elejétöl tudta a fönök asszonyom,hogy babát várok.Megbeszéltük,hogy amig birok addig megyek dolgozni De neki volt egy kikötése!Amenniben meglátja,hogy bármit is megemelek akkor irány haza és nem mehetek másnaptol dolgozni.Őszintén nagyon meglepett és nagyon jól esett ez a hozzáállása!!!!!!

2011. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!