Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell ilyen védőnőt...

Miért kell ilyen védőnőt küldeni az iskolákba?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, ma jött hozzánk egy védőnő és az abortuszról beszélt. Mutatott egy csomó képet meg ilyenek.

Személy szerint én teljesen le voltam döbbenve, hogy arról akar minket meggyőzni, hogy ez egy gyilkosság meg, hogy meg kell szülni, meg fel kell nevelni

Ezek után mindenkinek el kellett mondania véleményét. Én azt mondtam, hogy szerintem sokkal jobb, ha valaki elveteti, mint hogy megszülje és ne tudja eltartani, vagy fiatalon megszülje a szülők nyakára. Természetesen nem azt gondolom, hogy az abortusz egy jó dolog, és normális. Erre meg olyan csúnyán nézett rám a védőnő, hogy hogy mondhatok ilyet meg ilyenek, és hogy inkább szülje meg valaki a gyereket, és adja örökbe (!)


2011. okt. 25. 19:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap 8:36-os válaszoló: köszönöm. Megtiszteltél vele. Azért "kellett" leírnom, mert minden alkalommal látom, hogy rengeteget érő, teherbíró, mindenben sokat teljesítő magyar nők tömegei értékelik alul a saját szerepüket, magukat. Passzívan belenyugszanak, hogy másodrangú állampolgárokként kezeljék őket..nem állnak ki azért, hogy legyen választásuk, vagy hogy a másik nem némileg többet vállaljon át abból, aminek eleve közös tehernek kéne lennie. Nem a felelőtlenség mellett kardoskodom - remélem, ez világos. Azt szeretném, ha minden nő ki merné jelenteni emelt fejjel: hogy mikor akarom a gyereket, azt elsősorban én mondom meg, mert én vállalom életre szólóan. Szeretnék tovább felelősebb, empatikusabb férfiakat is. Összesen ennyi.
2011. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elnéztem: ma 7:50-es válaszoló, neked köszönöm. (Nem tudom, honnan vettem a 8:36-ot..:( )
2011. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!