Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednétek a férjeteket?

Elengednétek a férjeteket?

Figyelt kérdés

2 kicsi gyermekünk van. A férjem 2-3 havonta kitalálja, hogy bulizni akar a haverjaival. Ilyenkor szombaton délután elmegy és vasárnap délután jön haza.

Nem akarok vele vitázni, ezért elengedem. De szerintem mégsem helyes, hogy elmegy. Amúgy a havarjai mind függetlenek, csak barátnőjük van, sehol sincs gyerek.

Ti elengednétek?


2009. máj. 5. 12:59
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
31%

Egy ketgyermekes apa ne bulizzon... (szetintem) egy csalad nagy felelosseg, a gyermekeknek sem tesz jot haz apukajuk hetvegen egyszeruen eltunik. Felelotelen, eretlen dolog ilyesmit csinalni.

(Elnezest ha kicsit maradinak hangzom, de szerintem csak az az ember vallaljon csaladot aki mar kielte magabol ezeket a dolgokat.)

Remelem sikerul tisztaznodok ezt a kerdest es a ferjed beleto lesz ez ugyben.

2009. máj. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 bendzso ***** válasza:
100%

szeirntem ez nem elegendés kérdése. ha menni akar hadd menjen. én is két pici gyerekkel szívok itthon, a férjem mégis el el járogat, sőt sokszor én hozom haza, mint sofőrszolgálat.

én is el el csámborognék, mert attól, h van két gyerekem megmaradtam az a ki voltam, így természetes szükségletem, h a barátaimmal is beszélgessek, necsak a pelenkáról. én csak azért nem megyek sehova, mert HULLA FÁRADT vagyok.

amúgy meg azért is normális számomra, h elmehet az uram, mert tudom, h neki is szüksége van a lazításra és az nem mindig feltétlenül egyenlő azzal, h hazajön a gyerek visításra és a kifacsart feleségre.... ráadásul egyetlen egyszer nem szeretném, ha a fejemhez vágná, h milyen mocsok vagyok, h eltiltom a barátaitól, nem kap mellettem levegőt, mindig az van, amit én akarok...

szerintem abban nics semmi, ha lelép, ha balhézol vele, akkor csak egy plusz konfliktusforrás.

egyszer én is mondtam, neki, h minek neked, a munkahelyeden kikapcsolsz, hisz akkor mész el wc-re, amikor akarsz, akkor iszod a kv-d, amikor jól esik és meg tudod inni, nem három lépésben, és ha akarod, becsukod magad mögött az ajtót és csend van... ez nekem négy éve nem adatik meg, gondoljon már bele, h mennyire várom őt haza, h legalább, amíg lefekeszenek a gyerekek kapjak levegőt... szóval ő is csökkentette a kiruccanásai számát. meg mostanában megkérdezi, h mit szólnék hozzá és jön a hosszas duma, h miért is lenne rossz, ha az aznapi apa-szeánszról lemaradna. ilyenkor mindig azt mondom, h tudod, h húzom a számat, tudod, h mi a válaszom a szívem mélyén, de azt is tudom, h te mennyire szeretnél elmenni, hát menj... majd egyszer revansot veszek :)

2009. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
100%
naahh az én apám meg anyával egyedül hagy minket minden szombaton egész éjjelre.. de szerencsére csak talán félévente jön haza úgy 1x hg másnapos.
2009. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!