Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednétek a férjeteket?

Elengednétek a férjeteket?

Figyelt kérdés

2 kicsi gyermekünk van. A férjem 2-3 havonta kitalálja, hogy bulizni akar a haverjaival. Ilyenkor szombaton délután elmegy és vasárnap délután jön haza.

Nem akarok vele vitázni, ezért elengedem. De szerintem mégsem helyes, hogy elmegy. Amúgy a havarjai mind függetlenek, csak barátnőjük van, sehol sincs gyerek.

Ti elengednétek?


2009. máj. 5. 12:59
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
73%

13:32es vagyok

Engem a pontozás itt nem érdekel, de látom titeket nagyon és bőszen le is pontoztatok szupermamik.


de lepontozhattok engem minusz 100ra is, majd igazat adtok nekem, ha azt veszitek észre, hogy nem 2 napra pakolja az uratok a bőröndöt, hanem örökre, mert nem bírja már tovább a házisárkánykodást.

2009. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
68%

Na éppen ez az, ezt nem értettem, hogy ha sehova sem tartozom, akkor miért vagyok lepontozva?? :)))


De amúgy mindegy, mert én nem szoktam pontozni és nem is érdekel, hogy hogy állok, csak ilynekor idegesítem fel magamat, az ilyen kétvariációs kérdéseknél.

2009. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó vagyok. s akkor megint nem értem, hogy a 13,49-es válaszomat aki lepontozta, miért tette? Légyszi írd meg, úgyis anonim az oldal, én meg kíváncsi vagoyk.
2009. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
51%
azert pontozta le, mert nem ugy gondolja, mint te, es ezert te mar gondolhatod jol, mert majd ö tudja... hat nem termeszetes????
2009. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
83%
Nem olvastam az előző válaszokat, de természetesen menjen csak! Sőt, még örülhetsz is, hogy csak 2-3 havonta igényli ezt:) Persze Te is kapcsolódj ki, vele is, és nélküle is ! :)
2009. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
59%
huha... 14.11-es ne irj ilyeneket, mert jönnek a hihetetlen született felesegek es lepontoznak...
2009. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
74%
14:11-es vagyok. Jöjjenek csak és pontozzanak, ők meg tartsák rabságban a férjüket. Ha működik így a kapcsolatuk, akkor miért ne.. A mi kapcsolatunkban mindkettőnknek szüksége van a külön-külön szabadságra, bár magamban azért szoktam forrongani, ha elmegy valahova :) :)
2009. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
52%

ÁÁÁÁ! Komolyan itt a válaszok fele nem is a kérdésre válaszol. Beszéljltek meg priviben. Én nem vagyok házisárkány, de ne is menjem a férjem nélkülem bulizni, mert én ugyanezt nem tehetem meg. Ugyanis ő nem lenne képes 2-3 napig ellátni a gyereket egyedül. Ha majd azt látom, hogy kiveszi a részét a gyereknevelésből, akkor oda megy ahova akar. És ezt ő is tudja nagyon jól. És itt valaki azt irta, hogy nem az anyja, hanem a TÁRSA vagyok, tehát vigyen engem is addig a nagyil kigyerekezhetik magukat.

Nem gondolom, hogy emiatt elveszteném a férjemet, mert lassan 10 éve együtt vagyunk és még egyszer sem adta be egyikünk sem a válókeresetet, és nem is jutott eszünkbe.

És most komolyan akik elengedik a férjüket egy hosszúhétvégés kiruccanásra, azok tényleg megtezik ezt forditva. Ti is elmentek kiruccanni a csajokkal 2-3 napra? Mert szerintem nem hagynátok csak úgy ott csapot papot, gyereket és irány bulizni.

Egy pasi is vegye ki a részét a gyereknevelésből gondozásból, és igenis vegye tudomásul, hogy a gyerek lemondással jár mindkét fél részéről. Amúgy ha akar menjen egy este, de nem egy hétvégére.

Hozzáteszem nem vagyok született feleség, meg isten tudja minek tituláljátok itt az embert. Ti talán tökéletesek vagytok? Mindenki szálljon magába és utána szólja le a másikat. Undoritó dolog kisgyerekes anyukáktól ilyen pocskondiázást hallgatni.

2009. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
74%

én 13.08

"És most komolyan akik elengedik a férjüket egy hosszúhétvégés kiruccanásra, azok tényleg megtezik ezt forditva. Ti is elmentek kiruccanni a csajokkal 2-3 napra? Mert szerintem nem hagynátok csak úgy ott csapot papot, gyereket és irány bulizni"


Persze, hogy megteszem. És mivel én vitorlázni szeretek - amit a párom nem - nem is lányokkal megyek el, hanem fiúkkal. A páromnak semmi problémája vele. És ugyanúgy nekem sincsen ha ő motorozni, vagy pecázni megy hétvégén.

Szerintem azzal, hogy összeházasodtunk, gyerekeink vannak ez még nem azt jelenti, hogy mindenről le kéne mondanunk. Ezek a hobbijaink, ugyanúgy csináltuk tovább a gyerekek születése után is mint előtte. És elmegyünk természetesen együtt is ide-oda.

De könyörgöm önálló személyiségek vagyunk, nem kell azért ebben korlátozni magunkat, mert családunk van.

2009. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
74%

A 14:49-es válaszra reagálva:

Egyetlen egy oka van annak, hogy én nem megyek el hétvégézni és nem hagyom a gyereket a férjemre, hogy jelenleg terhes vagyok és nem akarom végignézni, ahogyan a csajok elferdülnek, miközben én bambit iszogatok. De majd ha megszülök és már nem szoptatok (azért az se holnap lesz :)) természetes, hogy elmegyek én is hétvégézni külön. Mindennemű gondolkodás nélkül itt fogom hagyni a férjemnek a gyerekeket, mert ő maximálisan kiveszi a részét a gyereknevelésből, gyerekgondozásból, amikor itthon van, mindent ő csinál a gyerekkel, a gyerek körül.

2009. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!