Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S. O. S! Ha én úgy megyek el...

S. O. S! Ha én úgy megyek el szülni és igénylem a T. gyás-t, hogy előtte 2 hónappal járt le a gyed-em, és 1,5 hónap gyes-t kaptam, akkor az mind biztosítási időnek számít. (? )

Figyelt kérdés

Az mind benne van az OEP rendszerében- akkor miért kell munkáltatói igazolás,hogy megkaphassam a T.gyás-t?

a cég még él,csak a munkáltató nem érhető el az igazolásért...

( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-.. én írtam ki a kérdést.


2011. nov. 10. 07:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azért nem hagynám ennyiben. Egyrészt ezzel most te jó nagyot szívtál. Másrészt meg nincs megoldva a történet! Mi a bánatot fogsz csinálni, ha letelik a 3 év? Se munkahely, se papírok, se semmi???

Vannak ingyenes (munka)jogászok, keress fel egyet, ha máshogyan nem, írásban.

2012. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Hogy mit csinálok ha letelik a gyes? Ha addig nem kerül elő a "munkáltató",akkor megyek Gyet-re,mivel 3 gyermekem van. Hogy ha a 8 év letelik nem tudom mit csinálok...

Az egyik ismerősünk így nagyon rosszul járt,Nekik csak 1 gyermek van... Neki betöltötte a 3-at a fia,rendezetlen papírokkal pedig sehova nem tud menni. A munkaügyi bíróságon próbálkoztak. Lényegében semmire nem jutottak!

A csaj nyár óta csak van a világban...

2012. jan. 31. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!