Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy gond, ha nincs olyan sok...

Nagy gond, ha nincs olyan sok közös képem a lányommal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy alapból utáltam a fotózkodást világéletemben. Készült rólunk pár kép, mióta a világon van a lányom (4 hónapos), de róla inkább ezerszer több...


Ma sétálgattam egy anyukával és ez szóba került.. Mondtam neki, hogy rólunk nem sok közös kép van, mire azt mondta, hogy: "És ha meghalsz, akkor mit fog nézni? Mert nem fog rád emlékezni ám!"

Erre csak annyit tudtam mondani, hogy: "Hát igeeen ... "


Kicsit szrul érzem magam emiatt ... :(


2011. nov. 16. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezzel kellene foglalkozni, hogy mi lenne ha meghalnál...........
2011. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

:))) Jesszusom, azért ez elég morbid!

Majd nézegeti azt a párat, ami van. Amúgy rólam meg a picimről sincs sok közös kép, mivel én fényképezek mindig :) De eszemben sincs még meghalni, úgyhogy nem érdekel :D

2011. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát én sem magamat fotózgatom, hanem a lányomat.. 4 hónapos, még számos közös képetek lehet!

És ne haragudj, de ilyen fura anyukával inkább ne sétálgass! Elég gáz, hogy ilyeneken agyal, hogy azért legyen sok közös kép, mert mi van ha ő a következő járdasarkon meghal..

2011. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én mindig azt hiszem, hogy ennél már nincs lejjebb. Aztán rájövök, hogy mégis van. Én meg attól mászok a falra, amikor egy fotón az anyukának feltétlenül ott kell lennie ilyen olyan pózokban, bájvigyorral az arcán. Miért nem lehet természetes fotókat készíteni? Pláne miért kell azt a gyereket minden pózban naponta 15× fotózni. ÁÁÁÁÁ


Ja és ha esetleg meghalnék, akkor ne a fotóimat nézegesse, hanem lépjen tovább.

2011. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na akkor az én esetemhez mit szólsz? :) 3 éves az enyém, és ha van 5-6 közös fotónk... Gyűűűűlölöm magam látni fényképeken, amit lehet törlök is. Róla millió kép van. Na erre varrjon gombot valaki. :) Ja, és nem tervezem meghalni idő előtt, de ha mégis, sztem az az 5-6 kép elég lesz.
2011. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha van pár közös képetek, akkor máris van emlék, nem kell ezerszámra fotózni magadat, nincs ebben semmi szörnyű.


Amúgy úgy látom te is összeakadtál már megint egy kedves, "mindenben valamit látó", mindent megszóló emberkével. Sok ideje van gondolkozni.


Én szeretem a képeket, és tetszenek a természetes szép képek, de csakazértis fotózkodni nem szeretek én sem.

2011. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1,5 éves, de szerintem egy kezemen megtudnám számolni, hogy hány közös képünk van, pedig róla azért van egy pár.
2011. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én se tervezek idő előtt meghalni .. ezért is 'sokkoltam' le a mondata után, mert nem értettem, hogyan jött ez ide ...

Azt gondoltam magamban, hogy esetleg auralátó vagy jósnő?!

Na mindegy, furcsálltam a dolgot és elkezdtem magamban számolni, hogy hány közös képünk van .. egy kezemen megtudtam számolni!

Ettől függetlenül viszont nem fogok neki állni pózolni és kattintgatni!

Bőven van rajtam plusz kiló, nem tetszek magamnak és teszek ellene, hogy relatív 'jól' nézzek ki!

Úgy gondoltam eddig, hogy talán 1 éves korára már nem lesz gondom a külsőmmel! Akkor pedig majd úgyis készül egy csomó kép.. remélhetőleg még életben is maradok :))

2011. nov. 16. 12:56
 9/12 anonim ***** válasza:
No, de milyen ember / anya egy olyan nő, aki egy séta alkalmával ilyet vet fel egy másik anyának, hogy mi lesz ha meghalsz?? már azt se agyon értem, amikor az egyik anya azt sugallja a másiknak, sőt rájátszik, hogy a másik azt érezze, hogy rossz anya, de hogy már idáig jutottunk, hogy a halált sugalljuk.
2011. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3 éves a fiam, és talán 10 közös képünk van.

Még a kirándulásokról, és ünnepekről való képeken is vagy egyedül van, vagy apukával.

Semmi másért, csak azért mert mindig az én kezembe van a gép.

Alapból nincs rólam sok kép.Pl a terhességem alatt nem is készült rólam kép, mondjuk ezt kicsit sajnálom.

2011. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!