Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy gond, ha nincs olyan sok...

Nagy gond, ha nincs olyan sok közös képem a lányommal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy alapból utáltam a fotózkodást világéletemben. Készült rólunk pár kép, mióta a világon van a lányom (4 hónapos), de róla inkább ezerszer több...


Ma sétálgattam egy anyukával és ez szóba került.. Mondtam neki, hogy rólunk nem sok közös kép van, mire azt mondta, hogy: "És ha meghalsz, akkor mit fog nézni? Mert nem fog rád emlékezni ám!"

Erre csak annyit tudtam mondani, hogy: "Hát igeeen ... "


Kicsit szrul érzem magam emiatt ... :(


2011. nov. 16. 12:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Imádok fotózni (elég jól is megy). Elég kevés fotón vagyok rajta emiatt, mert mindig én nyomom a gépet.

De a pirosnapos ünnepeken ragaszkodom hozzá, hogy rólam is készüljön. Ahhoz is ragaszkodom, hogy a két gyerek együtt leüljön. És ahhoz is, hogy együtt négyen az egész családról legyen kép.

Ebben az évben ilyen négyes fotó van kb 6-7 darab, de úgy örülök neki. Szerintem klassz egy ilyen fotó, és ha felnőnek a gyerekek, ők is örülni fognak neki.

Nem azért, mert mi 5 perc múlva meghalunk :)

Én imádom azokat a gyerekkori képeimet, amiken anyum-apum is rajta van, de aztán ilyen tényleg nincs sok, egész gyerekkoromból csak pár darab.

Szóval ne magadra gondolj, hanem a lányodra, neki nagyon is jól fog esni felnőttkorában, hogy ott leszel mellette pár fotón.

2011. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Napközben én vagyok vele, így legtöbbször én fotózom, már csak ezért sem lehetek a képeken vele.
2011. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!