Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Programozott császárral...

Programozott császárral /csakis vajúdás nélkül! /született babátok milyen vérmérsékletű?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a hisztikre, éjszakázásokra stb....Nagyon kiváncsi vagyok a válaszra, mert nekem és egyik ismerősömnek is így született a babánk /fájás nélkül -sajno/ és nagyon hisztisek, akaratosak.....Nekem aludni sem alszik...és most 9 hónapos...Nektek?
2009. máj. 21. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva van. Első perctől nagyon nyugott. A kórházban egyáltalán nem sírt anyukám már azt hitte, hogy biztos néma. Utánna is szerencsénk volt és nagyon nyugott baba volt szerintem nem annak a függvénye kinek milyen a babája, hogy hogyan szült.
2009. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem panaszkodhatok rá, viszonylag nyugodt kisbaba. A kórházban szinte szava sem volt. Általában csak akkor sír, ha éhes. Hisztizni eddig még nem hisztizett, 4 hónapos múlt. Napközben max. 1 órákat alszik általában 4-szer naponta,de 2 hónapos korától 3,5 hónapos koráig este 7-től hajnal 5-ig egyhuzamban aludt. Azóta viszont elkezdtek mozgolódni a kis fogai és általában egyszer kelünk éjjel
2009. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom hat hónapos és egy hetes kora óta átalussza az éjszakát. Most fogzik, nagyon fáj neki, napközben nehezen alszik el, de éjjel most is alszik. Nyugodt baba, de akaratos.
2009. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem természetes úton született a fiam, de egy hisztis, folyton nyűgős, elégedetlen (pedig egész nap cipelem, tanítom, játszunk, mókázunk), rendkívül akaratos, sírós baba, aki aludni sosem akar. Ettől függetlenül imádom. Egyébként 2 napig vajúdtam.
2009. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Izgága, olyan mint a sajtkukac. Egy kicsit hisztis, elkényeztetett, de milyen legyen, mikor első gyerek, első unoka? Éjjelente alszik, pedig jönnek a fogacskái. 7.5 hónapos.
2009. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nyugodt volt nagyon kicsinek, nem volt vele soha gond, első naptól kezdve végigaludta az éjjelt. Olyan volt vagy kétszer hogy hajnal 5-kor kelt fel, de előbb soha. Amúgy most két éves és most akaratos, de még szerintem most is jobb mint más kisgyerek. Vagy ki tudja! :) Igazából én úgy érzem hogy nála hamarabb van a dackorszak! De hát az meg lesz így is úgy is akárhogy szüli az ember!

Úgyogy szerintem ebben nem lehet általánosítást levonni!

2009. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!