Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules utan ti ereztetek...

Szules utan ti ereztetek magzatmozgashoz hasonlo dolgokat? Meddig tartott?

Figyelt kérdés

A lanyom 16 honapos. Szules utan 3 honappal jott meg eloszor, azot +- 4 nap elteressel jon meg a korabbi pontos 29 napos ciklushoz kepest, de terhes nem vagyok, mert mar csinaltam tesztet es negativ lett. 2-3 honapja erzek "magzatmozgast", de egyszeruen nem tudom, hogy mi okozhatja. A szules utan is ereztem neha, de az abbamaradt ugy a 2. honap korul es akkor a szervek rendezodesere fogta az orvos. Most viszont otlete sincs, hogy miert erzem ezt.

Kezdek panikolni, mert nem hiszem, hogy ez normalis dolog lenne :(


2012. jan. 21. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:

ne pánikolj. éppen egyik nap beszélgettünk anyukámmal, hogy ö is még évekig érzett magzat mozgást, én is. habár most megint terhes vagyok, de elötte mindig éreztem.


ez persze a belek, gyomor mozgása, belül maradt hely és ezért.

anyukám nem emlékezett mióta nem érzi, de éveket mondott.

2012. jan. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Évekig... :)
2012. jan. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Másfél éves a lányom és még sokszor érzem!!! :D
2012. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ket eves lesz a kisebbik fiam es meg most is erzem. Egyebkent eszrevettem, hogyha picit is izgulok amiatt, hogy nehogy teherbe essek, akkor jobban erzem, mint alapban. Egyebkent ezek szerintem nagyon apro belmozgasok, amiket regen eszre sem vettem, de olyan kisertetiesen hasonlitanak a gyenge magzatmozgashoz, hogy az hihetetlen.

En nagyon vekony vagyok, vekony a hasfalam, ha a hatamon fekszem, akkor meg a hasi aortam luktetese is siman latszik, illetve egy egy nagyobb belmozgast kivurol is erzek a kezemmel.

Durva, de en mar tesztet is csinaltam nemreg (annak ellenere, hogy normalisan mensizek minden honapban), mert epp a heten rakattam fel spiralt es teljesen ki akartam zarni, hogy terhes vagyok, nehogy ugy rakja fel a doki a spiralt.

Nagyon be tudja csapni magat az ember...

2012. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ezt én írtam ki néhány hónapja. Azóta is rendszeresen érzem. :)

2012. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na akkor megnyugodtam, hogy mások is éreznek ilyet. Mondjuk még csak 6 hónapos a lányom.
2012. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is éreztem legalább két éven keresztül a fiam születése után :)
2012. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Azert este ketsegbe, mert a kornyezetemben senki sem emlekezett ilyesmire szules utan ennyi idovel, de akkor megnyugodhatok. Megegyszer koszi mindenkinek!
2012. jan. 21. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!