Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek teljesen normális...

Szerintetek teljesen normális ez a nő? 2 gyerek, szoptatás, fotó.

Figyelt kérdés
Az előbb láttam a LL Liga egy facebook-cikkének kommentjénél egy nőt, akinek a profilképe arról szól, hogy a felsőteste teljesen csupaszon, egyik mellére a kb. 2,5 éves gyereke tapad, a másikon a kb. 1,5 éves. Nincs ezzel semmi gond, mindenki addig szoptat, amíg akar, de ezt ország-világ előtt megmutatni... Én is szoptatok a család előtt, 6 hónapos a lányom, de ez sok. Mintha az anyaság CSAK ezen múlna. Szerintem ennek a nőnek agyára ment a szoptatás.
2012. márc. 9. 11:06
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
93%
A videó engem is kiütött... Pedig sokáig szoptattam. Viszont így látva a nagylányt, hát kicsit ijesztő. Nem tudom kik ők, de el nem tudom képzelni, hogy a suliból hazaérő gyermekem becicizzen tanulás előtt.
2012. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
94%
Én azt nem értem, mi a csudának????? Egy ennyi idős gyerek már eszik gyümölcsöt, zöldséget annyit, hogy ne anyatejből nyerjen ki vitamint? Egy 8 vagy 9 éves lány számára már nem is tápláló, semmi......az anyja szerintem szimplán aberrált, nem tudok másra gondolni.
2012. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
A facebook-i képet linkeljétek már be,nem találom!!!
2012. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
86%

Én egyébként is hülyét kapok attól amikor egy gyereket az anyja nem tud máshogy megnyugtatni, csak cicikével, mert a gyerek annyira hozzá van szokva hogy sem a szó, sem egy anyai puszi vagy ölelés nem vigasztalja meg egy bizonyos kor felett....de ez azért már tényleg nevetséges, hogy ennyi idősen is bimbivel akar valaki kötődni a gyerekéhez.......

Játszótéren is van hogy a gyerek beüti a fejét (nagyobb gyerek, tehát nem baba) és elkezd nyöszörögni hogy cici cici cici....ez NEM kötődés. Ez egy állati rossz beidegződés, ha a gyereknek már nem elég egy kedves szó nagyobbacska korában sem. Magyarán értelmesen nem tudja megnyugtatni az anyja.

2012. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

Már nem tudjuk belinkelni a képet.

A hölgy nevére emlékszem, a profilképe már meg van vágva, csak a háttér látszik belőle.

2012. márc. 9. 13:36
 46/52 anonim ***** válasza:
25%
azért a szoptatást nem kéne összekeverni a meztelenkedéssel vagy a nyilvános szexel.
2012. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
96%

Miért? A nyilvánosan szoptató nők állandóan azzal jönnek, hogy ez csak egy természetes szükséglet, meg természetes biológiai folyamat.......a szex nem az talán?


Egész egyszerűen vannak intim dolgok, amik nem tartoznak másra. Ezt miért nem fogják fel? (a lepontozók sem....) Miért nem lehet megérteni, hogy a mell egy intim testrész, csakúgy mint a pénisz vagy fenék? Miért kell mutogatni? Csak mert egy természetes szükségletet elégít ki vele a nő? És mással tán nem? Mégsem mutogatja..

2012. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
93%

Én azért nem értem ezt a "nagy gyereket szoptatok nyilvánosan" dolgot, mert egy másfél éves gyerek már nem hal éhen, ha nem szopik, ellenben a pici, pár hetes-napos babának tényleg létszükséglet a szopizás.

Ez a nyolcévest szoptató meg...már tényleg gusztustalan.

2012. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%
Nagy gyereket azok az anyák szoptatnak nyilvános, akiket máshogy nem tudnak megnyugtatni. Ugyanis ők nem éhség ellen szopiznak, hanem akkor ha idegesek, szomorúak, megijedtek. Anyuci felkapja a trikót, gyerek szív hatot és már is kisimul az arca. Gyakran látok ilyesmit.
2012. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
Én több,mint 2 évig szoptattam a kisfiamat,szoptatáspárti vagyok,de azt gondolom,hogy akármennyire is természetes dolog a szoptatás,nem a nyilvánosságra tartozik! Én soha nem raknék ki ilyen képet közösségi oldalra!!!
2012. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!