Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek teljesen normális...

Szerintetek teljesen normális ez a nő? 2 gyerek, szoptatás, fotó.

Figyelt kérdés
Az előbb láttam a LL Liga egy facebook-cikkének kommentjénél egy nőt, akinek a profilképe arról szól, hogy a felsőteste teljesen csupaszon, egyik mellére a kb. 2,5 éves gyereke tapad, a másikon a kb. 1,5 éves. Nincs ezzel semmi gond, mindenki addig szoptat, amíg akar, de ezt ország-világ előtt megmutatni... Én is szoptatok a család előtt, 6 hónapos a lányom, de ez sok. Mintha az anyaság CSAK ezen múlna. Szerintem ennek a nőnek agyára ment a szoptatás.
2012. márc. 9. 11:06
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdés is eltűnt a kérdések közül.
2012. márc. 9. 12:02
 32/52 anonim ***** válasza:
0%
nem értem mi bajotok van, ha nem látszott a melle. meg ha látszott is. legalább szoptat, nem a tápot önti bele az üvegből. abból mondjuk lehet profilkép.
2012. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

Nincs bajunk vele, szíve-joga azt csinálni, amit akar. Csak éppen nagyon messzi áll attól a fajta szeméremtől, amit az Anyák többsége képvisel.

Mellesleg megjegyzem, nagyon sok válaszoló itt szintén szoptat. És a tápszer sem ördögtől való, sokak gyerekét az éhezéstől menti meg...

2012. márc. 9. 12:40
 34/52 anonim ***** válasza:
94%

tényleg levették már a képet...

én meg ettől a videótól kaptam majdnem sokkot...már ki akartam tenni kérdésbe, csak eddig mindig elfelejtettem, most eszembe jutott:)

angolul van, a 25-30. másodpercnél kezd "érdekes" lenni:

http://www.youtube.com/watch?v=fxv6R9fUO74


amúgy én is szoptatok, DE nem nyilvánosan, azt soha nem tudnám.17 hónapos a fiam,szerintem ez ránk tartozik.

Amúgy meg azt nem értem miért kell más emberekben undort kiváltani a szoptatással kapcsolatban.Mert szerintem az ilyen képekkel csak ezt érik el...

2012. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Uh hát nem láttam a képet. Ez egy nagyon kényes téma. Szóval, én anno szerepeltem konkrétan szoptattam egy kórházas kisfilmben, ahol a kórház szülészetének az adó egy százalékáért kampányoltak. Bizony utólag láttam, hogy sok látszik a mellemből és annyira kicsi az újszülöttem feje, hogy mellprofil is lehetne, cuki piercinggel. Sebaj, remélem hozza az osztálynak az 1%-okat. Kicsit tartottam akkor attól, hogy lesznek gonoszkodók, akik magamutogatásnak mondják és esetleg gúnyolódnak rajta. Nem volt ilyen megjegyzés, legalább is hozzám, nem jutott el. Viszont a videó nem található meg a facebookos profilomban, de a feltöltött képeim között sincs szoptatós. Pedig itthonra készültek szopis képek, de csak nekünk. Szeretek szoptatni. Egyrészt "ősanya" (ahogyan itt hívják némelyek azokat az anyukákat akik sokáig szoptatnak) vagyok, mert két gyermekem is három évig szopott, másrészt meg nem, mert egyik gyerekem csak félévig kapott anyatejet a legkisebb meg szopi mellett tápis is. Szóval mindenből van. Bárhol, bármikor szoptattam ha kellett. Viszont profilképnek nem vállalnám be. Főleg, hogy a legnagyobb gyerekem 12 éves és bizony nem örülnék, ha az osztálytársai az én képemen csámcsognának. Ám ez egy dolog. Mint írtam, szerepeltem egy ilyen kisfilmben, nem bántam meg. Így nincs jogom elítélni vagy megszólni bárkit is a profilképe miatt.
2012. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó videó tényleg durva... Ahogy anyuka ölében fekszik elterülve a 7-8 éves lánya...
2012. márc. 9. 12:55
 37/52 A kérdező kommentje:

Nincs azzal semmi gond, hogy jó ügy érdekében szerepeltél egy kisfilmben, de nem magamutogatás céljából, hogy ezzel tudasd ország-világ felé, hogy te milyen jó anya vagy, mert egyszerre 2 gyereket is tudsz szoptatni.

Nem ítélem el én sem, nem tudhatom, mi van a lelkében, mi vitte erre, de nagyon FURCSA.

2012. márc. 9. 12:58
 38/52 anonim ***** válasza:
Jéééééézusom! Ezt a videót végig sem néztem!! áááááá, de durva!
2012. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
95%

Erre a videóra mondják, legalábbis a benne szereplő nőre, hogy beteges. Aberrált.


A tápszeres etetésről is gáz fotó lenne, ha közben anyuci kitenné a mellét vagy egyéb intim testrészét, tehát itt most nem a maga az etetés módja verte ki a biztosítékot kedves 0%-ig lepontozott okoskodó, hanem a közszeméremsértés. A szoptatás intim dolog. Persze tudom, sok nőnek nem intim hanem természetes folyamat, de erre egy dolgot mondok: a szarás és a szex is az, mégsem csináljuk egyiket sem nyilvánosan és nem teszünk fel kakikálós vagy "itt épp a pasimmal dugizunk" fotókat a fb-ra. Pedig mindkettő természetes, szükségszerű folyamat......

2012. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
90%

"legalább szoptat, nem a tápot önti bele az üvegből"


Tehát aki szoptat, az meztelenkedhet nyilvánosan. Oké :)

2012. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!