Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek teljesen normális...

Szerintetek teljesen normális ez a nő? 2 gyerek, szoptatás, fotó.

Figyelt kérdés
Az előbb láttam a LL Liga egy facebook-cikkének kommentjénél egy nőt, akinek a profilképe arról szól, hogy a felsőteste teljesen csupaszon, egyik mellére a kb. 2,5 éves gyereke tapad, a másikon a kb. 1,5 éves. Nincs ezzel semmi gond, mindenki addig szoptat, amíg akar, de ezt ország-világ előtt megmutatni... Én is szoptatok a család előtt, 6 hónapos a lányom, de ez sok. Mintha az anyaság CSAK ezen múlna. Szerintem ennek a nőnek agyára ment a szoptatás.
2012. márc. 9. 11:06
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
89%
Nem azzal van a gond,hogy 2 gyereket szoptat,azzal sincs gond,hogy ha 3 éves korukig szoptatja őket,hanem hogy ilyen képet kitesz! Ez majdnem olyan,mintha a férjével szexel és azt tenné ki. Legalábbis én igy gondolom. Nem közösségi oldalra való.
2012. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
0%
linket vagy pontos nevet írj, mit írjunk a facebookba be
2012. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
57%
Nembaj(2,5 év), reméljük az ovodába az óvónéni is majd meg tudja szoptatni ha valami sérelem éri vagy pusztán éhes lesz :DDD.
2012. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

Félre ne értsétek, tényleg nem a szoptatás időtartamával van bajom, hanem ennek az intim dolognak a nyilvánosságra hozatalával, az ezzel való kérkedéssel. Azzal sincs baj, hogyha egy anyuka nyilvános helyen szoptatni kényszerül, mert hát van ilyen.

Már kicsit bánom is, hogy ennyire konkrét dolgot írtam, de megpróbálom minél személytelenebbül: A facebookon fenn van a La Leche Liga Magyarország, a legutolsó állapotfrissítés, ahol a szoptatás mint vakcina van megemlítve. Na, ott az egyik komment. (Nem nehéz megtalálni, mert eddig csak 2 van.)

2012. márc. 9. 11:27
 15/52 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon jól megfogalmaztad:


A nőnek agyára ment a szoptatás. Gondolom ez teszi ki az életét, ettől érzi magát anyának. Csak közben elfelejt nőnek lenni, ugyanis egy nő nem mutogatja meg a mellét országnak-világnak.


Vannak olyan nők (vagyis anyák, mert a nőiség a közszeméremsértés miatt kiveszik belőlük) akiknél a szoptatás mindenkire tartozik,előveszik "cicikéket" bármilyen közterületen, az alapvető szemérmességre való bármilyen tekintet nélkül. És meg vannak sértődve, ha valaki megütközik rajtuk, mert szerintük ez csak etetés. Ja az lenne, ha nem egy intim testrészből jönne a tej, de mivel abból jön, el KELL fogadniuk, hogy a szoptatás emiatt valóban intim dolog.

2012. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
Hát én tuti nem nézem meg:D
2012. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
95%

Megtaláltam:S

Én két gyereket szoptattam éven felül, de ez nekem is sok.

Ország-világ ezt látja, nemcsak a LLL liga olvasói. Az összes ismerőse, mindenki.

Ez perverz.

2012. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

Köszi, örülök, hogy nem vagyok egyedül. :-)


Te pedig, kedves Áldozat, ne haragudj...

2012. márc. 9. 11:33
 19/52 anonim ***** válasza:
95%
Ha lenne mégegy csecse, tuti a férje csüngne rajta.
2012. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
78%

Ööö..aki lepontozott, nekik üzenem: NEM a diszkréten szoptatókkal van a gond, hanem azzal, aki echte kicsapja a mellét az utcán, le sem takarja.


De hálás lennék ha a lepontozó kifejtené a lepontozás okát, ennyire azért legyen ember. KÖszi.

2012. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!