Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha feltesztek egy kérdést...

Ha feltesztek egy kérdést gyermeketekkel kapcsolatban, van, hogy mélyen megbánt egy adott válasz?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy,hogy milyen kérdés csak azért teszitek itt fel,mert sokan vannak anyukák és hátha valakinek volt hasonló problémája és esetleg tud egy tuti módszert vagy csak elbizonytalanodtatok és egy kis megerősítés kellene,de ahelyett,hogy ilyen válaszokat kapnál lehülyéznek szerencsétlennek nyílvánítanak,gorombáskodnak...ti lerázzátok magatokról vagy bánt a dolog?
2012. ápr. 10. 13:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Pont lesz*rom, hogy az egymásnak nyafogó anyukák összefognak-e ellenem vagy sem:D.
2012. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Hát...erre igazán nem számítottam:)Egyébként valamilyen formában kell a babás csevej,de arra való a privát üzenet.Van 2 olyan kismama akinek válaszoltam a kérdésérePL:mi a külömbség a császár és a sima szülés között.Nekem mind a kettő volt leírtam a tapasztalataimat és aztán priviben folytattuk.Mivel 2 gyerekem van sok év korkülömbséggel bizony sok dologból kitanultam apró kis kérdések amik nekem és a gyerekeknek fontosak ,hogy mikortól is lehet adni a szőlőt?semmi extra,de én már elfelejtettem és éppenhogycsak megnem kérdezték,hogy aki ilyen hülye az minek vállal gyereket....na igen ezek azért felérnek egy pofonnal,hiszen nem egy taknyos tudatlan tapasztalatlan kisleányka vagyok,csak ember,s mint ilyen hiányosságokkal és hibákkal is rendelkezek.De,ha mások írnak ki hasonló kérdést amire én úgy gondolom tudok röviden és tömören válaszolni,megteszem miért ne?és nem jutna eszembe "fikázni",hogy az milyen már,hogy nem tudod???

Köszönöm a válaszotokat.:-)

2012. ápr. 11. 07:41
 23/32 anonim ***** válasza:
Aki leszarja a másikat bármilyen okból is, az ne jöjjön ide "segíteni".
2012. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nem segíteni jöttem hanem válaszolni a kérdésre. Senki nem kért segítséget. Az már nem az én problémám ha az elfogult,csőlátású egyedek nem veszik észre,hogy a még normális hangvételben írt válaszaim nem támadásnak szántam- ellenben ha nekiállnak kötözködni,személyeskedni én sem fogok normálisan válaszolni.

Szóval kedves kérdező:igen,rosszul esik nekik MINDEN,nem csak a tájékozatlanságukat érintő kritika(megjegyzem,az első valaszom inkább empatikus volt mint kritikus de ha valaki bele akar kötni,bele is fog..)

20N

2012. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én nem akarok beléd kötni, de ha mára tájékozatlanságnál tartunk, te milyen alapon osztod itt az igét a hormontúltengéses anyukáknak, minek után neked még gyereked sincs? Tudod én is 20 éves vagyok, 5 hónapos a fiam. Csak most tudom igazán átérezni, hogy milyen folyamatosan aggódni valakiért, milyen állandóan őt figyelni, és milyen az, hogy legszívesebben mindenkinek ódákat zengenék a a fiamról, a büszkeségemről. Ezek az anyukák idejárnak (legalábbis a nagy többségük, akiknek nincsen társaságuk) kérdéseket feltenni, vagy akár csak biztatást kérni más anyukáktól. Nem értem miért kell támadni, vagy nagyon okos és mélyenszántó igazságokat idekotyogni olyanoknak akik még a közelébe nincsenek az anyaságnak. Ha nem tetszik valakinek ne járjon ebbe a kategóriába. Ennyi.
2012. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nincs gyerekem de

1: Látom, mennyire megváltoznak a nők ha várandósak, illetve ha már szültek még jónéhány hónapig fokozottan érzékeny a habcsók lelkük. Anyukám és a nénikém is most terhes. Látom. Külső szemmel neked lehet, hogy fel sem tűnik, mennyire megváltozik egy állapotos nő- meg ugye nem gyengén elfogult vagy.

2: Osztom az igét? Mint már fent leírtam, azt írtam le, mit tapasztalok/tam.

3: Tájékozatlanság? Mondtam én azt, hogy tájékozatlanok vagytok? Az itt válaszolgató, unatkozó anyucik járnak ide-te mondtad- és ők ugatják le a még anya szerepbe tanulókat, hogy minek ilyennek gyerek, nem a kérdésre válaszolnak, illetve senkit nem érdeklő anekdotákat írnak, hogy ők milyen szuperanyuk, mennyire tökéletes a gyerekük stbsb, amikkel semmit nem segítenek a kérdezőnek-sőt! Szerencsétlen ezek után érzi majd rossz anyának magát. Én csak helyeseltem, hogy igen, rosszul esik nekik.

4: Támadlak? Már ne is haragudj de párszor hozzászóltam ehhez a témához és ha odafigyelnél a leírtakra nem az jönne le, hogy bántom az anyákat.

Ugyan azt írtam le, hogy "igen, rosszul esik nekik mert itt azt kapják, hogy minek neki gyerek, tapasztalja ki és minek tesz fel ilyen egyértelmű kérdéseket". Így kellett volna értelmezni- de valamelyik hormontúltengésű anyuka teljesen félreértette az egészet. Érdekes, valaki leírta, hogy miért:"Igaz, könnyebben szívükre vesznek mindent, míg mások a hormonok miatt sokkal inkább támadnak..."


Ezek után nem értem, mégis mi a probléma? Talán nem kellene egyeseknek mindenhol összeesküvés-elméleteket, csapdákat és ellenségeket látniuk..

20N

2012. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"Pont lesz*rom, hogy az egymásnak nyafogó anyukák összefognak-e ellenem vagy sem:D."


Szerintem ez a válasz nem éppen arra utal, hogy milyen együtt érző ember vagy. Engem ugyan nem bántottál meg, mivel pont nem érdekel idegenek névtelen okoskodása, de azért azt megjegyzem, ha valakinek alpári a stílusa. Az idézett válaszról pedig még annyit, hogyha annyira jól tudod, hogy a hormonok változtak meg az anyukák, miért kellett ezt a kedves megjegyzést odaszúrnod? "Ha nem szólaltál volna meg, bölcs maradtál volna". Szerintem ez igaz az előző kommentjeid után.

2012. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Olvass vissza és megérted- ha nem, az se baj:D.
2012. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Már hülyének is nézel. :D Gratulálok neked! :)
2012. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Oh! Igazán köszönöm, bár nem az én érdemem!:D

Mellesleg megint csak magadnak köszönheted mert egy szóval sem mondtam, hogy h*lye lennél, hiszen nem értheted az én gondolkodásmódomat.

2012. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!