Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha feltesztek egy kérdést...

Ha feltesztek egy kérdést gyermeketekkel kapcsolatban, van, hogy mélyen megbánt egy adott válasz?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy,hogy milyen kérdés csak azért teszitek itt fel,mert sokan vannak anyukák és hátha valakinek volt hasonló problémája és esetleg tud egy tuti módszert vagy csak elbizonytalanodtatok és egy kis megerősítés kellene,de ahelyett,hogy ilyen válaszokat kapnál lehülyéznek szerencsétlennek nyílvánítanak,gorombáskodnak...ti lerázzátok magatokról vagy bánt a dolog?
2012. ápr. 10. 13:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nagyon frappáns vagy. Értem én mire gondolsz te csak a stílusodban van némi kivetnivaló. :) Mint írtam rólam aztán lepereg, hogy mit gondolsz, hiszen nem ismersz, de van akit megsértesz a replikázásoddal. Lásd az előző válaszomban idézett szövegedet. Erről volt szó nem másról.
2012. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Azt azért nyilván nem várhatja el senki sem, hogy 0 indulattal válaszoljak egy majdhogynem hisztérikus hangnemben való válaszra, hogy így utálja meg úgy, hogy nem "fogadom el" ezt meg azt; majd a másik meg jóhogynem nekiáll fenyegetőzni, hogy ha így folytatom,kevesebb lesz a %-om..

Naná, hogy kiröhögöm őket:D.

2012. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!