Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, mire gondoltok...

Őszintén, mire gondoltok először, amikor külső szemlélőként azt látod, hogy egy anyuka havi 2szer 4-5 órára rábízza bébiszitterre a 3 gyerekét és elmegy programra a férjével?

Figyelt kérdés

A gyerekek 5, és 3 évesek és 10 hónapos a legkisebb.

Havi 2szer fél nap. És úgy 3-4 havonta pedig egy egész napra. Így első gondolatotok mi?



2012. máj. 17. 13:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van nagymama, de így is megszóltak :-(


8 hónapos a lányunk, amióta beállította magának a napirendet minden héten a déli és a 4 órás evés között elmegyünk valahová. Van, hogy bevásárolni, ügyet intézni (a plázákban már vannak szombaton nyitva tartó bankok), van hogy csak mozizni, sétálni, ebédelni. Most az utolsó 2 alkalom kimaradt, mert jön a foga és nem szeretném egyedül hagyni. Korábban is volt már, hogy nyűgös volt, akkor sem mentünk.

Olyan is van, hogy valamelyik nagyszülő elviszi sétálni és mi itthon maradunk kettesben.


Amit gondoltam: jó nektek, remélem, nekünk is lesz erre lehetőségünk a 3. gyerek után is :-)))

2012. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Hah,tetszik,hogy a nagyizosok azt mondjak,hogy csak a gyerek miatt viszik:-) Felre ne ertsetek,mi is a nagyira szoktuk bizni hetvegen 1-1 napra,de egy percig sem tagadnam,hogy erre nekunk is szuksegunk van. Ha nem lenne nagyi,lenne bebiszitter,nem ertem ezzel mi a baj.
2012. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen jó, mert:

-kettesben lehettek a férjeddel

-kikapcsolódtok, így a gyerek is mosolygós, kipihent, szerelmes szülők közt nő föl

-a kicsinek is jó, ha néha mással van, így a bölcsis-ovis elszakadás könnyebb lesz

2012. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, irigyellek!

Nálunk az egyik nagyi még aktív, a másik messze. Milyen jó lett volna ma egy bébiszitter, rohangáltunk ügyeket intézni a 14 hónapossal, mire elértünk a bankba, totál kifáradt. Persze, apa reggel okos volt, nem kell babakocsi.... Kénytelenek voltunk kiállni a sorból a bankban, mehetünk majd megint. Inkább fizettem volna egy megbízható vigyázónak, ugyanannyiba lett volna, mint újra elautózni a bankig.

Az, hogy beszélgessünk úgy, hogy közben valaki nem nyűglődik, sír, sikít, problémázik, az még álom...

Mázlisták vagytok, jól csináljátok! A negatív véleményekkel ne törődj, a gyerekeidnek is jó, hogy kiegyensúlyozott kapcsolatban élnek a szüleik, nyugis a mama és nem egy idegbeteg némber.

2012. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
irigyellek én is:) jól teszed:)
2012. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak arra tudok gondolni, hogy az anyuka jól teszi, főképp, ha a férje is "partner" az ilyen programokban :)
2012. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Köszi! Első két gyereknél még én is így gondoltam, de a gyerekek számának növekedésével arányosan egyre kevesebb és kevesebb idő jutott egymásra meg minden másra ami nem a gyerekekkel kapcsolatos, és ez így nem maradhat.
2012. máj. 17. 17:01
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

arra h milyen jó neki,irigylem:o)

nálunk már kicsi koruktól vigyázztak nagyik a gyermekeimre

2012. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Az,hogy bárcsak lenne pénzem nekem erre,és de jó neki!
2012. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szard le, hogy ki mit mond, nem ezen múlik, hogy jó anya vagy-e, és annak csak örülj, hogy ezt megengedheted magadnak.
2012. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!