Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, mire gondoltok...

Őszintén, mire gondoltok először, amikor külső szemlélőként azt látod, hogy egy anyuka havi 2szer 4-5 órára rábízza bébiszitterre a 3 gyerekét és elmegy programra a férjével?

Figyelt kérdés

A gyerekek 5, és 3 évesek és 10 hónapos a legkisebb.

Havi 2szer fél nap. És úgy 3-4 havonta pedig egy egész napra. Így első gondolatotok mi?



2012. máj. 17. 13:49
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Megengedhetem...hát mondjuk ha nem dolgoznék a 10 hónaposom mellett akkor nem engedhetném meg...
2012. máj. 18. 08:54
 32/33 anonim ***** válasza:

Én bébiszitterkedtem pár családnál. És ha nem az én érdekemet nézem ,akkor is a legjobb megoldás ha nincsenek nagyszülők a közelben.

Én is szeretném majd ezt ha meglesz a babánk. Én is vágyom a kikapcsolódásra. A nagyszülők több tíz km-re vannak így marad majd a bébiszitter.Bár az nem sűrűn ,mert nagyon drágán dolgoznak már. Én korrekt árba voltam,mert nem csak a pénzért csináltam hanem mert szerettem gyerekekkel lenni. Most is jó lenne, de pocakosan nem kellek senkinek :(

Akiknél voltam azok kiengyensúlyozott anyukák voltak és öröm volt látni,hogy mindenféle aggódás nélkül ki tudnak kapcsolódni. Kell az ilyen ebben a rohanó világban. Gyerekkel és nélkülük is közös programok.

Viszont ami nem kellene az a bébiszitterek pofátlansága már az árakkal kapcsolatban.

2012. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Végre egy család, akiknek nincsenek anyagi gondjai és a gyerekek mellett egymásra is jut idejük, nem hanyagolják el a férjet és a feleséget anya és apa miatt
2012. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!