Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom fülén jön ki a neves...

Tudom fülén jön ki a neves kérdés mindenkinek, de mi ez a hülyeség hogy ÉN TALÁLTAM KI előbb? Egy ritka de bejegyzett névről van szó.

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy nevet a lányunknak, ritka is valóban, nem ismerek ilyen nevűt. Beszélgettünk sógornőmmel még mikor terhesek voltunk, én még az elején jártam ő már középidős volt. Említettem ezt a nevet, helyeselt milyen jó. Eszembe se jutott hogy ebből ekkora ügy lesz. Persze ők megváltoztatták az utolsó pillanatban a nevüket erre az általunk kinézett névre, már megszült el is nevezték úgy a kislányt. Én nemsoká szülök és azzal meg y téma most anyósomnak is visszamondta hogy Ő TALÁLTA KI AZT A NEVET és milyen hülyén fog kijönni ha egy családban két ugyanolyan nevű lány van ráadásul ez a ritka név. És amúgy is kis településen élünk és ne nevezzem el ugyanúgy mint ő.

Nekem az a név tetszik, érzem hogy az kell nekem és kész.

Mi ez hogy ő találta ki? Nem ő találta ki mert benne van a névjegyzékben. Most én hunyászkodjak meg és válasszak mást mert merészeltem pár hónappal később terhes lenni? Amúgy meg nem vagyok egy harcos típus utálok haragban lenni is de ő az én babám és én akarok nevet választani neki.

A név a Délia. Nem érdekes a kérdésem szempontjából hogy másnak tetszik e csak gondoltam leírom.


2012. júl. 31. 12:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Minden nevet lehet csufolni....szerintem a Kordelia nagyon szep, nekem kedvenc jelenleg:) akkor a Delia is marad, de lehet akar Lia is, foleg ha sogordod megis Eszterezne vegul..

Nekem van ket ismerosom, mind ketto Nagy Peter, elso unokatesok es egy pottom faluban laknak. Nekik nem okozott gondot amugy, de a kornyezetuknek nem volt egyszeru....raadasul eleg gyakori nev, es kozel egyidosek is...

A csaladban is volt hasonlo amugy...2 rokonom egyidoben voltak varandosak, par honap kulonbseggel, a fiatalabb terhes elmondta a masiknak a lanynevuket (akkor meg nem tudtak elore a gyerekek nemet. Erre persze a korhazbol hazajovet derult ki h a masik altal valasztott nevet kapta a hamarabb megszuletett baba. Persze aki valasztotta fiut szult, de 34 eve nem szolnak egymashoz, csak ha nagyon muszaj, es megosztjak az 50 fos csaladot, mert egyikuk sem megy el olyan esemenyre, ahol a masik ott van ( sogornok)

2012. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2012. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!