Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha lenne pár...

Mit csinálnátok, ha lenne pár nap szabadnapotok. Se a gyerekek, se a férjetek (munka miatt) nem lenne otthon 5napig?

Figyelt kérdés

Mától ketyeg a "szabim", kicsik a mamával lesznek szombat-vasárnapig, férjem péntekig nincs itthon. És hirtelen ötletem sincs mit is kezdjek magammal.

(kitakarítom a lakást az 1,5óra:D) de ezen túl? Túl rég voltam egyedül, azt se tudom mihez kezdjek. Ti mit csinálnátok?


2012. aug. 22. 09:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Dög irígy vagyok! Persze jó értelemben. Nem baj, nemsokára jönnek haza, hihi. :-)
2012. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

:D Nagyon jól esik, hogy gyerektelenül feküdtem-keltem. De azért nagyon hiányoznak.

Épp időben vettem észre pl, hogy már a kicsik kakaóját csinálnám:D

2012. aug. 23. 07:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Magam részéről én a nagytakarítással, nagymosással és vasalással kezdtem-- aztán egy hatalmas fürdőt vettem fejet mostam, becsavartam és amikor kész volt felöltöztem és elmentem ismerőshöz, sétáltam, múzeumba mentem és kóléztam az utcán a tereken mindent megnézve élveztem a szabadságot, beültem egy cukrászdába és tele ettem magam finomságokkal.


amikor elteltem a szabadsággal haza mentem és élveztem a csendet elnyúltam az ágyamon és koncentráltam-- át simogattam a gondolatban a testemet a szerveimet, majd arra koncentráltam még messzebbre szárnyalhassak gondolatban".


Majd visszatértem a valóságba és azt terveztem milyen finomságot készítsek a családomnak mikorra hazaérnek-- mire kész lettem mindennel hullafáradtan estem az ágyba és boldog voltam, hogy a szeretteimet várhatom.

2013. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!