Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Tanácsot szeretnék...

Anyukák! Tanácsot szeretnék kérni, hogy hogyan értessem meg a férjemmel, spórolni kell?

Figyelt kérdés

Nem éhezünk, nem kell külcsönkérni egyik hónapban sem, de félretenni sem tudunk.

Szeretnénk lecserélni a kocsit, de egyszerűen nem marad annyi a hónap végén, hogy bele merjek vágni. Ez olyan 10-15e lenne havonta. Ráadásul tavasszal megszületik a második babánk aki miatt fontos lenne a csere.

A pénzt én kezelem már egy ideje, mert amíg ő kezelte már hónap közepén bejelentette, hogy nincs több. Most legalább kibírjuk a végéig rendesen. Ami sokat visz az a benzin, az ő telefonszámlája és a hús. A férjem szokott főzni és mindig nagyon sok húst használ szerintem. De szerinte meg kell ennyi bele. Na meg mindig van valami váratlan plussz kiadás. Ma is összevesztünk, mert ő még így a hónap végén össze-vissza akar kocsikázni, hogy üzleteket kössön. Azzal érvel, hogyha nem megy (másodállás), akkor nem is lesz belőle pénz. Ez igaz, de semmi garancia nincs rá, hogy bejön az üzlet és a semmiből meg ugye nem lehet menni. De egyszerűen nem érti meg! Csak mindig megsértődik... Segítsetek, mert ez nem tesz jót a kapcsolatunknak sem :(


2012. okt. 31. 11:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értettem, hogy 17-es vagyok :)
2012. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kedves 17-es! Ha nekünk pl. 180 ezer forint a bevételünk, és a férjem 150 ezerből akar főzni, akkor ezt nézzem el? Gondolom, hogy a kérdezőnél nem 20 ezer forintról van szó, főleg, ha 10-12 kg a havi hús. Talán olvastad a valamelyik mondatában, hogy amíg a férjre volt bízva a pénz, hó felére elfogyott, amíg a feleségre, kitartott hó végéig. De lennének további igényeik, amit nem tudnak megvalósítani, amíg ugyanúgy élnek, mint eddig. És a férj ezt nem érti meg.
2012. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!