Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első hetekben...

Szülés utáni első hetekben költözött oda hozzátok valaki (anya, anyós, vki) segíteni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem. Egyedülállóként jó lett volna segítség, de sajnos a szülők messze laknak. Ahogy apuka is.
2013. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10:21: Ha nem lenne majd itthon a párom 3 hétig(vagy tovább is ha akarja),akkor lehet másképp gondolkodnék.

De itthon lesz,és ráadásul olyan férfi,aki kérés nélkül bármit megcsinál (igazából már most sem akarja hagyni hogy házimunkát végezzek,mondván csak pihenjek,majd ő megcsinálja amikor hazaér)

2013. jan. 24. 10:26
 13/15 anonim ***** válasza:

még én sem szültem meg a babám, de már a célegyenesben vagyunk :) párom ragaszkodik ahhoz, hogy anyukám költözzön ide 1-2 hétre, és segítsen. de én nem szeretném, mivel nem anyukámnak kell összeszoknia a babával, hanem nekem. így azt beszéltük meg, hogy amíg igény van rá naponta jön és segít amit tud. anyósom is jön majd naponta, ő a kaját hozza majd. így lesz a legkényelmesebb mindenkinek.

ráadásul anyukám dolgozik is még, belőle is kivenne sokat ez a megoldás, arról nem is beszélve, hogy otthon meg a 12 éves öcsém várja, őt is rendbe kell vágnia, ha úgy van :)

2013. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 frászkarikaborsó ***** válasza:
Másfél hétig anyukám itt volt, nagyon sokat számított. Anyósom sajnos már nem él, apósom szokott még segíteni azzal hogy hozza nekünk vidékről a frissen vágott csirkét, a kertből a zöldséget, de ő nem költözik ide, aznap már megy is haza.
2013. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az anyosom 6 utcara lakik..de nem kertem a segitsegebol.inkabb kihozattam a 21 eves ocsem.van egy 8es egy 6 eves fiam,nyaron szultem 40fokban a kislanyom igy ugy gondoltam jo ha itt van az ocsem aki elszorakoztatja a ket fiut,o kitud menni veluk biciglizni, jatszoterre.1 honapig volt itt.
2013. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!