Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az esetek...

Miért van az hogy az esetek nagy részében a szülő akarja eldönteni hogy a lány mikor feküdhet le a barátjával?

Figyelt kérdés

Én ezt olyan hülyeségnem gondolom. Nyilván a lány érzi hogy mikor tart ott a kapcsolatuk, hogyha pedig nem azzal az adott fiúval éli le az életét, akkor sem történik semmi katasztrófa, tanult belőle, na meg szerette az a lényeg. Persze ezt nem 13 évesekre írom hanem pl. egy 17 évesre. Mégis a legtöbb szülő úgy fogja ezt fel hogy nem engedi meg hogy együtt aludjanak (na nem mintha ezen múlna)

Miért jobb az a szülőnek ha a lány tiltásban van, mintha megteszi, és vagy örülnek boldogok, vagy tanulnak belőle?


2013. febr. 3. 10:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kérdező te a lány vagy, vagy az anya?
2013. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Én egyik se. Nekem anno édesanyám engedte 17 évesen hogy a barátom nálunk aludjon, (első szerelmem volt) és úgy gondolom nagyon jól tette :)
2013. febr. 4. 18:19
 23/23 A kérdező kommentje:
Egyébként van kislányom, de még csak 5 éves.
2013. febr. 4. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!